| IlincaD a întrebat:

Voi credeti in horoscop? straight face
De foarte multe ori chiar mi se intampla ce spune acolo. O fi coincidenta?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Fiecare lucru are credibilitatea lui.Cred in horoscop(intr-o anumita masura), nu sunt genul de persoana dependenta de acesta(nu-l citesc in fiecare zi).E adevarat ca uneori este adevarat ce scrie la zodia mea(berbec) insa uneori e total neadevarat.Acum depinde si de unde il citesti.

| iReal96 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.nu prea cred si intredevar.se mai nimeresc.sigur e coincidenta!

| fffandreeea a răspuns:

Credbig grinsi mie mi se intmpla ce se spune big grinnu cred co fi totala coincidenta