| InoTkd95 a întrebat:

Eu practic Taekwondo WTF de ceva ani si in ultimele 9 luni sunt cu un baiat care este de la alt club de tkd. Ne vedem doar la campionate, aproximativ 12 zile pe an si uneori ne mai intalnim cand avem ocazia deoarece distanta dintre noi este de 60 de km. Nu imi fac probleme cum ca m.ar insela sau alte chestii de genul deoarece am incredere in el si el este genul de baiat mai linistit. Il iubesc foarte mult dar imi este teama ca relatia noastra ar putea lua sfarsit din cauza distantei! Eu merg pe principiul,, Dragostea la distanta te apropie!" [Tin sa mentionez ca am avut relatii si cu baieti de la mine din oras dar care au dat gresi ] Ce ma sfatuiti sa fac, intreb asta in cazul in care relatia noastra nu v-a mai putea continua.

7 răspunsuri:
| InoTkd95 explică:

Stii care e problema andrutza? happy Noi suntem din orase diferite, automat nu putem fi la acelasi club... Asta e dragostea la distanta!sad

| InoTkd95 explică:

:O nu stiu cine esti anonim dar, e clar ca ne cunosti.

| Mousie a răspuns:

Eu cred ca iti pierzi anii adolescentei... in loc sa iesi, sa-ti vezi de viata ta, faci unele compromisuri pe care nu ar trebui sa le faci.

| andrutza_2871 a răspuns:

Pai daca esti cu el de 9 uni si ai incredere in el dc nu il intrebi daca vrea sa vina in clubul in care esti uh?

| andrutza_2871 a răspuns:

Stai uh in ce oras stai?
dar el?
pai da dar ai id-ul lui de mass, fiindca asa iti e mai usor nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va urez o relatie cat mai de durata. godo e baiat de treaba si merita respect.Asiart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o prietena din alt club ea are centura albastra eu rosie tu crezi ca m-as desparti eu s_au ia? Nu nu m-as desparti de ia mi sa oferit multe ocazi dar eu cu ea avem ceva in comun! Nu te desparti de el! De fapt fa ce vreibig grinbig grinbig grin:d