| Biancadeea23 a întrebat:

Bună, eu și iubitul meu am făcut dragoste la amândoi fiind prima data! Prima data am făcut protejat dar nu prea mult ca am avut dureri amândoi, a doua oara neprotejat dar și a introdus penisul de voiam 4 5 ori atât deoarece durea, a treia oara tot neprotejat dar tot foarte puțin, menționez ca nu a fost urma de spermă doar niște clei ce ieșea când strângeai din penis! După al treilea contact am luat escapElla de frica chiar dacă el zicea ca am luat-o degeaba deoarece nu a fost urma de spermă și nu a ejaculat nimic! Acum înainte sa îmi vina menstruația cu o săptămână am niște scurgeri maronii și usturimi când urinez, le-am mai avut și după contactul sexual la 2 zile acum am iar inainte de menstruație! Din ce cauza poate fi? Din cauza pastilei? Deoarece o sarcina nu poate fi din cauza ca nu a fost nici urma de spermă și am luat și pastila!
Vreau seriozitate

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Infectie urinara sau nu sunt medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un medic dermatoveneric...nu te juca cu sanatatea ta.