| shgsabaak a întrebat:

Bună,eu și iubitul meu avem o relație deschisa iar eu am decis sa-i fac oral, pentru mine fiind prima data.
Făcându-i oral el a introdus un deget în mine, după zona intima a început sa ma usture timp de 4 zile iar acum nu mai am nimic dar vreau sa întreb ceva.
Mie mi-a venit menstruația chiar acum sunt în aceea perioada pe la final doar ca am grețuri și amețeli, nu știu ce ar putea fi dar sunt îngrijorată, m-as gandi la o sarcina doar ca nu e posibil pentru ca nu am făcut nimic in afara de oral... știe cineva un răspuns?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa fie sarcina fara contact sexual cu ejaculare in vagin, nu esti insarcinata ai dereglari hormonale de acolo vin greturile si ametelile sau ai mincat ceva ce te a stricat la stomac si ai reactiile pe care le descrii. Ce varsta ai? Ar trebuii sa mergi la ginecolog sa te consulte.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat în vagin, nu poți sa fii gravida. De la ejaculare în gura, nu poți sa ramai gravida.

| StoicAnalysis a răspuns:

Te-a usturat pentru ca nu s-a spalat pe maini baietasul sau pentru ca a bruscat locul. Si referitor la sarcina, e imposibil sa ramai insarcinata daca inghiti sperma... Acidul din stomac o va dizolva si va extrage din ea doar proteina sau bolile venerice ( daca le are).
Doar sperma ajunsa in vagin va produce o sarcina. Nu inteleg de ce aveti activitate sexuala daca habar nu aveti cu ce se mananca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest caz, mai bine mergi la un gigecolog. Cam nu avem cu ce sa te ajutam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a spalat pe maini inainte?

| IamJoKeR a răspuns:

Intrebare intrebatoare... el de ce nu-ti face tie oral?

| StefanIlAreMare a răspuns:

Inseamna ca e jegos pe maini

| orailibrail a răspuns:

Daca nu te-a penetrat si nu a ejacuat in tine dunt sanse ZERO sa fii insarcinata.

Degetele nu ejacueaza sperma.