| Danielita a întrebat:

eu sunt cu un baiat de 4 luni. un prieten de-al lui ma place si el. ieri la scoala sau loat brusc la bataie. Eu cred ca sau batut pentru mine tinand cont ca el stie ca celuilalt ii place de mine si ma tot complimenteazadar cand l-am intrebat a zis ca sau loat la bataie pentru ca ala facea figuri la el dar eu nu prea cred asta. ce ar trebui sa fac? nu imi place sa ii vad ca se cearta pentru mine. ps eu nu il suport pe baiatul ala dar pe el chiar il iubesc. Multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai n`ai ce face.comporta`te normal. celalalt trebuie sa cedeze daca vede ca nu`i dai importanta.si poate cearta dintre ei era din motivu` pe care ti l-a spus iubitul tau.

4 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Sa aveti o discutie toti 3. sa ii lamuresti prietenului tau ca nu il suporti pe baiatul respectiv.si sa ii spui sa aiba incredere in tine ca nu vei face nimic

| express11 a răspuns:

Asta are 4 luni? pune naibii mina pe carte si la p.

| QuitQusifor a răspuns:

Ma tu ai vazut ca pe animal planet se bat leii pentru anumit teritoriu sau nu stiu ce femela? Asa si cu tine...

| Madda a răspuns:

Ma copila. tu cati 11 ani ai?

Mda. Renunta la aman2. e inutil happy