| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat pe care il plac e in clasa cu mine.
stie ca-mi place de el.
el spune ca nu ii place de mine deloc.cryingdar nu stiu cat de adevarat e pentru ca sora lui mi-a spus ca ii place 50% de mine prietena mea cea mai buna l-a intrebat ce crede despre mine si i-a spus ca sunt mai alfel si sunt de treaba nu ca alealalte din cls fitoase. apoi au inceput o mica cearta iar prietena mea cea mai buna a spus asa: dar eu o iubesc pe raluca(adica pe mine eu sunt raluca), si baiatul de care imi place mie a spus: ba nu eu o iubesc pe raluca si nimeni nu ma intrece! nu stiu ce sa mai cred.nu prea cred ca vrea sa discute deschis cu mine sa-mi spuna intr-adevar ce simte pentru mine. din cauza asta am fost trista toata vara si inca mai sunt.crying

Răspuns Câştigător
| b3thY a răspuns:

Mai Ralucasad nu trebuie sa suferi pentru un baiat...majoritatea baietzylor st niste profitori si daca stau cu tine stau doar la baza.
Dar eu spre ca acel baiat sa nu fie cum sp eu si sper sa te combinii cu el:X, dar sa fie iubire adevarata intre voi:*

3 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Cati ani ai? asa de curiozitate. :d Poate te place. daca a zis ca esti de treaba, dar nu vad ce legatura are "eu o iubesc mai mult. nimeni nu ma intrece ", asta poate a zis-o doar ca sa o enerveze pe prietena ta (cred). Oricum bafta!

| LittleB124 a răspuns:

12 ani am.stiu ca nu is de baieti dar macar sa fiu mai linistita ca ma place...mersi ca ai raspuns Bubuuuu

| Bubuuuu a răspuns (pentru LittleB124):

Multi inainte :* cu placere. laughing :*