| Alexandradenisa12389 a întrebat:

Plac un baiat cu un an mai mare dar am auzit ca vrea o relatie Mai serioasă si de vârsta lui sau mai mare si nu prea s ar combina cu una mai mica ca el

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul nu realizeaza ca inca este la perioada cand trebuie sa strabata cearsafuri, o relatie serioase ii va irosi tineretea, el pierde, tu esti prea tanara pentru asta cauta altul mai nebun

| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i in mod direct ca-l placi si esti convinsa ca acceptand o relatie cu tine ar obtine exact ceea ce-si doreste de fapt, o iubita adevarata. Succes.

| Alexandradenisa12389 explică (pentru corbulalbrosu):

Daca nu ma cunoaste cum sa ii zic asa direct? Zice ca sunt scoasă de la nebuni sau ceva. Si in plus nu sunt singura fata care il place, are ogramada de admiratoare (chiar e foarte frumoas baiatul) si zice ca imi bat joc de el sau ceva.Si sunt mai timida dar nu prea arat asta