| Wikky321 a întrebat:

Buna, exista femei care au clitorisul marit? Eu am 16 ani si clitorisul meu e diferit fata de alte fete. Uneori cand ma mastubez, trebuie sa il prind intre degete cu miscari sus jos. Astept raspunsuri de la fete care au aceasta problema

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Te deranjează? Simțit disconfort? Daca nu devine o problema medicală, de estetica nu trebuie sa iti faci probleme. E normal sa fie diferit, toate pasaricile sunt diferite însă toate speciale.

| Wikky321 explică (pentru Hollyg):

Nu ma deranjeaza, am facut sex cu prietenul meu, si reactia lui primadata a fost woaw, desii se uita mirat.

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Dar nu e "mărit", e doar mai mare decât media.

| Wikky321 explică (pentru mihai69):

Poate, dar tot il vad mare in comparatie cu altele. Cand stau in picioare goala in fata oglinzi se vede iseit in afara

| Hollyg a răspuns (pentru Wikky321):

Crede-ma ca nu esti singura. Nu este nimic anormal, devine seminal in momentul in care de incomodează sau simti disconfort sau durere.

| Wikky321 explică (pentru Hollyg):

Nu ma incomodeaza, doar voiam sa stiu daca mai sunt si alte fete cu problema asta.

| mihai69 a răspuns (pentru Wikky321):

Mulți băieți ar da orice doar să-i lași măcar să-l vadă, nu mai spun să-l mângâie ori sărute.
Și da, chiar mai sunt fete care au "problema" asta. Dar au învățat să fie ok cu ele însele.

| Wikky321 explică (pentru mihai69):

Multumesc

| Sofer a răspuns:

Nu ai de ce sa te îngrijorezi.

| Donsavas a răspuns:

E posibil sa ai mai mulți hormoni masculini sau de creștere in corp

| Paul754880338 a răspuns:

Nu te ingrijora! Nu esti singura "deosebita"! Unii au strungareata, unii chelie, unele sunt mai durdulii, altele mai tampe, altii se cred batman, deci cred ca esti, pot spune cea mai fericita "deosebita". Ai vrea sa faci schimb cu vreunul din cei mai sus enumerati sau esti multumita cu ce ai tu?!

Răspuns utilizator avertizat
| Tukituki a răspuns:

Este normal nu te ingrijora, atat timp cat esti sanatoasa. Sa stii ca nu esti singura mai sunt multe fete, femei care au la fel. Am fost la ginecolog si am vazut acolo femei. Tot felul.

https://www.zanzu.be/ro/organele-genitale-vizibile-ale-femeii

https://m.csid.ro/......i-16305459

Si nu este diferit, da, normal fiecare persoana este diferita dar mai este intalnit si la alte fete. Acm depide de mostenirea genetică. Stiu ca pare ciudat ca stiu, dar am 3 verisoare care au un clitoris asemanator descris de tine si stiu bine,.mai am 2 surori la fel. Doar ca ele se plângeau ca ca le jenează. Este bine ca nu provoaca disconfort. :)

| invalidename a răspuns:

Vrei să încercăm împreună pe wapp pe web/clipuri?

| Wikky321 explică (pentru invalidename):

Nu,mersi

| invalidename a răspuns (pentru Wikky321):

Nu-s pedofil să știi, dacă m-ai vede poate ți-ai schimba părerea și arătai și tu păsărica, kiss