| mladi a întrebat:

Buna, fac sex cu prietena si a fost virgina la primul nostru contact. Cand zic ca a fost virgina zic ca a curs sange, am intampinat un himen...
Dar mi se pare ca dau in gol, mentionez ca am 13 cm lungime si 3, 5-3, 8 diametru (circumferinta aprox 11)
Incerc sa imi dau seama daca sunt eu prea mic sau poate e larg vaginul ei. Mare stiu ca nu sunt dar...
Mentionez ca suntem tineri 25 si 20 de ani si o facem doar cu prezervativ si ea vrea fara lubrifiant, deci fara.
Dupa mult timp cu greu reusesc sa am si eu orgasm (ea are mai repede).
Daca incoarda e mult mai stramta intrarea dar inauntru tot in gol ma simt.
Va rog raspundeti serios sau deloc.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e virgină. Si cum vine asta cu diametru 3, 8 dar circumferinta 11.

| Mayhem666 a răspuns:

Am niste vesti pentru tine prietene. Nu cred ca era virgina.
P.S. Si cred ca si tu o ai prea mica si subtire, ca altfel nu pot sa-mi explic.

| Goete a răspuns:

Dai in gol ca ti-e prea mica frate

| Danny28 a răspuns:

Stai liniștit că nu e virgină.

| Amidamaru98 a răspuns:

Avem vesti proaste pentru tine, la 20 ani nu mai e de mult virgina laughing)

| niko67 a răspuns:

Până la urmă totul pleacă de la cap