| RollShot a întrebat:

fac un concurs pe net si ce sfaturi mi.ati da pentru. prima si a doua proba?
? plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Pai la prima proba sa faci o cursa in care oamenii sa alerge in saci iar la a 2-a proba sa alerge tinand in mana o lingura cu un ou (daca ai vrut sa te referi la probe mai mult sportive) apropo distanta o alegi tu in funtie de spatiu pe care il ai

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa-ti putem da un sfat ar trebui sa stim care este tema. Cand faci un concurs trebuie sa stabilesti tema, durata, probele.

| MiK3L a răspuns:

Spunde despre ce e vb, in ceea ce vrei sa faci, si cu siguranta te vom ajuta. happy

| dragonul96 a răspuns:

La prima proba sa fie vorba despre apa. cina isi tine respiratia cel mai mult sub apa, iar la a doua proba sa fie vorba de tinta. adica sa nimerim la tinta.

| RollShot explică:

Nik datii pace

| destiny90 a răspuns:

Adica,vrei sa faci un concurs si doresti sa sugeram noi probele?!