| xxraduxx a întrebat:

Buna fetele de pe TPU. Am o intrebare speciala pentru fete. Voua ce v-ar placea sa primiti cadou. Eu sunt indragostit de o fata si m-am gandit sa-i iau o ciocolata sau o bratara ceva si o poezie scrisa de mine desigur. Ce credeti? Este o alegere buna?
Daca nu ce imi sugerat i?

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Lasă deoparte poezia.E cam demodată, iar mie sincer nu mi-ar place chestii de genu, adică texte romantice. Fetele din ziua de azi adoră chestiile amuzante și spontane.Ce ar fi dacă ai face-o să râdă, ai scoate-o pe afară și nu i-ai povesti mai multe despre tine.În legătură cu cadoul, poți să-i iei brățara și ciocolata.Pa-pa!

11 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Frumos gest din partea ta. Ti-as mai putea da o ideebig grin.
Un trandafir rosu. O pereche de cercei, ceva foarte micut si delicat, iar ideea cu poezia este o idee foarte reusita happy

| Pustoaicka50 a răspuns:

De ce toata lumea face treaba asta (ideea de a darui un cadou ) asa de simpla?! GATA!" Ma duc ii iau o floare ii spun c-o iubesc s-am scapat."Mie una imi place atunci cand primesc un cadou indiferent ce este sa fie daruit cu dragoste, sa vad sclipirea aia in ochi si emotia happy. Apreciez foarte mult cand cineva munceste la acel cadou... poezie?! Se numeste romantism dar se pare ca am uitat ce inseamna, ce reprezinta si cu se "mananca" :* Am tremurat cand cineva a cantat o melodie de dragoste special pentru mine, mai ales ca eu nu sunt cu dulcegariile dar a fost superb. P.S : Alegerea facuta e cel putin perfecta!

| tenutza a răspuns:

Un trandafir rosu, semnifica iubirea. Si o ciocolata, ca dragostea trece prin stomaclaughing

| MaliciousDeath a răspuns:

Faza cu poezia nu stiu daca o sa mearga. Daca ea nu te place, probabil doar va veti simti amandoi naspa.
Da-i o floare. Daca iese ceva bun dupa asta, o sa ai timp sa-i dai si ciocolata, si poezia...

| Cristiann25 a răspuns:

In ziua de azi poeziile nu mai incalzesc aproape nici o fata!

| LordCroft a răspuns:

I-a ma pentru tine un prezervativ si o sa fie multumita laughing)

| anamimanonim a răspuns:

Hmm... Suna bine:
-o bratara/un colier(dar nu uita sa-i pui tu colierul sau bratara la mana, nu i-o tranti in fata)
-o ciocolata
-un trandafir roz/rosu
Aaa... Si renunta la faza cu poezia. Mai bine ii legi de floare un biletel pe care scrie:''Te iubesc! Cu drag,...''.
Succes!

| AddaRosee a răspuns:

Faza cu poezia poate da nasollaughing
Pe mine sincer un trandafir+un te iubesc muult m-ar impresiona placut si bratara e o alegere bunawinking

| marya868686 a răspuns:

Daca-i dai ciocolata se va ingrasahappy, da-i un buchet de flori

| Damy0303 a răspuns:

Bn faza cu poezia nu stiu daca e tocmai buna. Dar bratara si ciocolata sunt bune, dar ai putea sa-i iei un trandafir si o ciocolata "I LOVE MILKA"

| lauramary a răspuns:

Da este o idee buna(de preferabil o poezie si un lantisor/bratar care sa simbolizeze iubirea)