| inna_4838 a întrebat:

Buna fetelor :* Am si eu o intrebare:d. voi ce faceti pentru a cuceri un baiat?

5 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Pai sincer depinde de stilu baiatului.De obicei trebuie sa fi amuzanta.dar sa nu razi ca o nebuna laughing.Sa te ingrijesti.Sa fi inteligenta (nu e neaparat vb ca trebuie sa ai note mari la scoala, dar trebuie sa stii cum sa te descurci in viata si mai multe lucruri de genul asta). trebuie sa aveti ceva in comun.aaa.era sa uit. unii baieti prefera frumusetea naturala.DAR depinde si cati ani ai.pentru ca daca esti peste 18-19 ani...deja e vb de alte chestii cateodatalaughing

| NicolaeCotet a răspuns:

Pai poate si el te place multi baieti nu stiu cum sa zica ce simt (ca mine ) eu zic sa ii zici in fata daca te place daca da esti cu el daca nu iti trece in o saptamana maxim si sa nu crezi ca va rade cineva de tine nau motiv rasul lor e de fapt invidie ca ei nu pot sa zica ce tu ai putut deci fa tu primul pas si mult noroc

| Roxiiiiii a răspuns:

Fiind eu însumi.

| Lorena_7859 a răspuns:

Hmmm...nu exagera si fii naturala.Incearca sa fii vesela, sa zambesti, sa razi pentru ca asta atrage mereu.Inteligenta e o alta chestii pe care baietii o apreciaza la o fata:*

| Marian_7841 a răspuns:

Pentru un baiat este foarte important inteligentahappy.