| EvaTramell a întrebat:

Buna fetelor:*!
Am si eu o intrebare:*
* De la ce varsta a-ti avut prieten:*?
* Si ce baietii credeti ca sunt mai potriviti?
Dati cu parerea:*
Dau fOnditsa si vOt:*:*

Vreau raspunsuri multe si pareri:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic ca varsta potrivita ca sa ai prieten este cam de la 17-18 ani in sus dar nu unu din ala care azi e cu tine maine cu alta. Unul din ala care te iubeste sa nu fie smecher, nu pot sa zic eu pentru tine ce baiat ti s-ar potrivi asta este alegerea ta.Dau un singur sfat alege-l cu grija.

8 răspunsuri:
| ema69 a răspuns:

Primul prieten l-am avut la varsta de 16 ani.E foarte important sa aveti cam aceeasi varsta,sa va placa aceleasi lucruri si sa fiti cam la acelasi nivel de cultura,pentru ca altfel, nu dupa multa vreme, va cor fi epuizate toate subiectele de discutie.

Răspuns utilizator avertizat
| pfff a răspuns:

Cel mai bine e sa iti faci prieten cu cat mai tarziu, primul meu prieten l-am avut la 16 ani si regret enorm ca m-am combinat cu el pentru ca am ajuns sa il iubesc si dup am suferit foarte mult, cel mai bine vorbeste asa cu baieti dar nu pune sentimente deocamdata pentru ca nu ai de ce sa suferi, nu-ti complica viata.eu daca as fi acum iar mica nu mi-as face prieten numai la vreo 19 ani.big grin

| cascavaaal a răspuns:

Buna. Eu sincer cred ca cel mai potrivit un prieten e sa il ai pe la 12-13 adica eu de acum am inceput.dar gen intalniri si relatii foarte sersioase cred ca de la 15 ani pentru ca sunt unele lucruri mult prea siropoase pentru un copil de 12 ani. Depinde de gustul tau, nu iti pot spune cu exactitate cum ar trebui sa fie baiatul tau perfect, mie de exemplu imi plac cei de gasca, draguti, amuzanti, inalti si cu ochii caprui.acestea sunt gusturile mele dar acum depinde de preferintele fiecaruia. Daca iti place de cineva iti urez mult succes :*:*

| AnnyXD a răspuns:

W

| AnnyXD a răspuns:

Pai eu am avut la 10 ani stiu ca am fost prea mica dar nu regret a fost faote interesant desi acum am am 12 ani mie tot imi imi place de acel baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi primul` mew prieten l`am avut la 12 ani, bine nu trebuie` sa ai o varsta anume de la care sa ai un iubit/prieten.Mie imi plac baietii mai scunzi cu ochii capruiblushingsi cu simtsul umorului

| Extasy_2251 a răspuns:

Poi primul meu prieten a fost la varsta de 13 ani, iar pentru inceput poti cauta un baiat apropiat varstei tale happy