| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! ce ati face in cazul in care prietenul vostru va,, pune la incercare,,? sunt la inceput de relatie si cred ca vrea sa vada daca poate avea incredere in mine, astfel pune pe unu si pe altul sa se bage in seama cu mine etc. faza e ca eu imi dau seama de fiecare data si ma amuz de asta... dar nu stiu cat timp o sa mai rad ca deja devine obositor! cele mai multe si folositoare sfaturi... fundita :* :*

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Pai eu zic sa ii zici lui direct sa termine cu incercarile astea ca deja te-au plictisit.happy II zici ceva gen"auzi? poate mai schimbi si tu placa cu pusul la incercare ca deja m-am plictisit sa ma amuz cand vad ca folosesti mereu aceleasi metode".
Dupa asta asteaptate sa te puna cu altfel de faze la incercare.Cu toate ca nu prea exista multe chestii cu care sa te puna happy

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

M-as desparti de el.E inutil sa stau cu un om care nu ma respecta si care nu are incredere in mine.

| Lullabies a răspuns:

Spune-i ca il iubesti mult si nu are rost sa faca lucrurile astea pentru ca deja te deranjeaza, si oricum nu l-ai insela niciodata. Succes

| Atzumy98 a răspuns:

Buna andreea! eu spun sa ii spui ca, te deranjeaza faptul ca el pune pe unu si pe altu sa se bage in seama cu tine, si ca u iti dai seama! spune-i ca il iubesti mult si niciodata nu ai fi in stare sa il inseli si il iei in brate si pup laughing crede-ma si eu am facut asa si nu ma mai pus la incercare niciodataa happy

| Teo_4002 a răspuns:

Spune-i sa inceteze.

| alina_4026 a răspuns:

Tu fii prietenoasa cu toti si zile in fata ca stii totul.Iar lui tot asa zii, daca are in credere in tine sa termine cu prostiile astea iar daca nu sa-si caute pe alt cineva.

| Fabulous a răspuns:

Nu te supara ca-ti spun dar daca acesta este modul sau de a te testa nu va avea niciodata incredere in tine, poti sa te comporti cat de bine vrei, pentru el asta nu va fi indeajuns

| printessalinutza_4529 a răspuns:

Spune-i in fata sa nu te mai puna la incercare ca alt fel ii dai papucii spune-i ce simti fato descarcate