| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Buna fetelor! Ce fel de baietii va plac cel mai mult? Vreau si descriere

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Înalt, îngust în bazin, păros, creol, lăbos, şi, să nu uit, dotat.
Ahhhh!

| LoveSleep a răspuns:

Să mă descriu, sau ce?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Iti dau o poza cu mine sa vezi idealul perfectiunii masculine.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Așa, ia-te după mine laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Oo da, ia uite dupa cine ma luasem eu laughing Vai geniule unde ramasesei nedescoperit laughing

| AliGab a răspuns:

Barbatul ideal este in functie de conceptiile sale iar un exemplu este acesta: http://www.tpu.ro/utilizator/aamxbo/intrebari/

| Rainmaker a răspuns:

Cu bani multi si zile putine!

| biencutza17 a răspuns:

Pai.mie îmi plac băieții înalți, cu simțul umorului, care sa ma facă sa rad, onești, sa se îmbrace fain, sa nu aibă parul de rocker laughing... Tocmai mi.am descris viitoru iubit! laughing