| dfsdfsfs a întrebat:

Bună, fetelor. Cu siguranță ați avut mai mulți parteneri la viața voastră și cu siguranță că ați experimentat diferit sexul cu ei, așa că vă întreb: Ați avut vreun partener cu penisul mai mare? Dacă da, este adevărat că un penis cât mai mare vă creează plăcere maximă? Aici fac referire strict la plăcerea din timpul sexului, las iubirea și sentimentele deoparte. Dacă ați fi doar atrase de un bărbat și ați face sex cu acel bărbat, iar respectivul ar avea un penis de 25 de centimetri...În cazul acesta, v-ați simți mai bine decât cu un penis de 16?

2 răspunsuri:
| MULLER96 a răspuns:

Nu asta importa mai mult sa fie sanatos si sa poata sa lucreze cu el bine la destinatie!

Răspuns utilizator avertizat