| dfsdfsfs a întrebat:

Am o curiozitate în ceea ce vă privește pe voi, fetelor. Când vine vorba să-i faceți sex oral unui băiat, contează ca respectivul tip să aibă penisul mare, în sensul că un penis mare vă creează o plăcere mai mare atunci când îl simțiți în gură că se întărește? 2. Este greu sau ușor să-i faceți oral unui băiat? Este adevărat că vă dor maxilarele după câteva minute de *up-down*? Trebuie să ai talent ca femeie să faci oral, să ai experiență? sau a face sex oral unui bărbat este ceva ușor de făcut?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-ti faci o autoflatie si vei afla raspusnurile la intrebarile tale de mai sus!

| LoveSleep a răspuns:

Prima dată când am făcut nu mi s-a părut cine știe ce. A doua oară a fost mai greu pentru că tipul se tot zbătea și țipa că credea că sunt femeie și chestii din astea. Era mai ciudat el, în fine.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia2018 a răspuns:

Pai, eu una n-am vreo preferinta a lungimii penisului cand fac oral. Trebuie sa ai putina experienta si sa vezi macar 2 filme xxx ca sa faci cum trebuie... Eu asa am facut.