| Stojevich a întrebat:

Fetelor, cât de mult contează mărimea penisului când vine vorba de sex? Din experiența voastră cu bărbații, îmi puteți spune dacă într-adevăr un penis mare vă creează mai multă plăcere în timpul actului sexual comparativ cu un penis mic? Ce simțiți atunci când faceți sex cu un bărbat foarte dotat (cu un penis mare) și cum vă simțiți atunci când faceți sex cu un bărbat mai puțin dotat? Aș dori să răspundeți cât mai detaliat și sincer happy

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident, un penis mare are sanse mari sa satisfaca vaginal o femeie, pe cand un penis mic nu are nici o sansa, iar unul mijlociu, doar daca barbatul are o tehnica buna.
Cat priveste ce simtim, cred ca ne priveste direct si personal, fara sa facem comentarii nepermise de altfel, pe acest forum.
Pentru detalii, urmareste site-urile pornografice!

| Stojevich explică (pentru Violleta2022):

1. Câți ani ai?
2. De ce crezi că este ceva atât de tabu și nepermis dacă dezvălui ceea ce simți tu, ca femeie, atunci când faci sex cu un bărbat?
3. De pe site-urile pentru adulți nu am cum să-mi dau seama dacă într-adevăr acele femei se simt sau nu bine când fac sex, mai ales că majoritatea clipurilor sunt regizate și de aceea am ales să pun întrebarea aici, pe acest site, ca să aflu aceste detalii de latine, de la voi, femeile active sexual happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stojevich):

1. Peste 50
2. Nu este tabu sau nepermis, este indecent sa-mi spun intimitatile pe un forum, unde cativa ma cunosc personal.
3. Ma indoiesc ca cineva iti va raspunde aici cu lux de amanunte despre viata ei esexuala, In plus, asemenea descrieri nu sunt eligibile pe un site unde sunt 80% copii. Ceea ce vrei tu, gasesti descris cu amanuntul, in povestirile erotice, nu pe un forum ca acesta.

| Stojevich explică (pentru Violleta2022):

Păi și dacă văd copiii, care este problema? E în avantajul nostru să aflăm astfel de lucruri intime de la fârste fragede. E vorba de educație sexuală, nu-i nimic indecent sau imoral.
Eu sunt tot copil, am 14 ani și când mi-am întrebat mama acum 3 luni *dacă femeilor le place să facă sex oral bărbaților*, m-a pedepsit o lună și mi-a tras și 2 palme de am văzut stele verzi.
Cred că suntem o națiune cu un nivel scăzut de inteligență și puțin *încuiați* comparativ cu alte țări dezvoltate ca Germania, Franța sau Elveția unde lucrurile de genul acesta se discută chiar în sălile de clasă, în licee, cu profesorii și elevii lor. Dacă părinții noștri ar discuta mai mult cu noi despre sex, nu ar mai avea loc atâtea avorturi și am ști mai multe lucruri despre anatomia corpului nostru.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stojevich):

Nu-i vorba de nivel scazut de inteligenta, ci de pudoare (jena, rusine), de a vorbi asa ceva cu un copil mic.
Am sa-ti raspund eu la curiozitatea ta:
Sexul oral este practicat in aceeasi masura de femei cat si de barbati, tinand strict de preferinta personala.
Este mai cunsocut ca, femeile fac sex oral barbatilor, si mai putin cunsocut ca si barbatii le fac cunilingus femeilor, desii, le este rusine sa recunoasca asta intre barbati.
Intr-un cuplu, unde exista incredere si dragoste, se accepta orice, in masura in care ambii partneri sunt deschisi la minte si dispusi sa incerce orice, pentru a-si satisface partnerul/partnera.
Intr-adeavr, educatia sexuala trebuie sa inceapa de acasa, de la 12-13-14 ani, ca sa aveti cunostinte generale despre ele.
Dar, la varsta asta, sunteti sfatuiti sa va explorati corpul, sa va descoperiti zonele erogene, sa va jucati cu ele si sa asteptai sa mai cresteti, pana sa ajungeti sa imitati adulti, facand sex.
Ceea ce soliciti tu pe forum, sunt descrieri indecente din viata intima, pe care le gasesti in carti sau articole de specialitate, nu aici, unde forumul are scris in termeni clari, ca este interzis.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ti-a zis tipa de mai sus ca nu conteaza marimea, dar conteaza, daca ar face ea sex cu unu de 10 cm cu capul penisului de zici ca e o cireasa ( d'aia mica ) nu ar conta doar chimia.
Plus ca atunci daca esti tipa si ai face oral cu asa ceva ti-ar ajunge prin masele din greseala si ar putea ramane acolo pana se face fleasca.
Tipa de mai sus, ca orice alta tipa care are experienta cu big dicks, nu o avea largita destul, daca o ai mare si aia o are mai ingusta, i-o largesti cu tipul, o sa se muleze dupa plt in ceva vreme.
Oricum, aia din China le ofera orgasm la alea stai linistit de o ai mica, tot o sa o faci sa aiba ogasm daca o exiciti altfel decat fizic, e adevarat ca trebuie sa stii cum sa o ***.

| Donsavas a răspuns (pentru PersonajFictiv):

"Chimia" aia despre care se tot vb nu e asa un fel de a spune. În creier se produc niste reacții chimice cand atingi fizic sau "cu glasul" (cuvântand) persoana excitată. Stimulii fizici si psihologici eliberează catecolaminele care produc orgasmul, plăcerea sexuala avand loc deci in creier. Poti avea un penis mediu ca mic ar fi exagerat si sa "ai vorbele la tine" iar femeia tot ramane satisfăcută. Poti sa o ai mare si sa nu existe stimuli psihologici satisfăcători si sa nu fi bărbat în mintea ei.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Man sa spui ca se largeste **** ca sancapa penisul e ca si cum ai spune ca ti-a ramas obrazul lasat in jos pentru ca ai tras de el de prea multe ori. e acelasi material genetic revine la forma initiala.

baliverne.

| Necunoscut112 a răspuns:

Sexul e sex. Nu are intodeauna legătură cu chimia and bullshit. Deci mărimea contează cu siguranţă când vine vorba de o partidă bună. Şi să nu o dăm în extreme, cu penisuri uriaşe care pot aduce durere femeii, ci de cele "decente". Evident că poţi să te multumesti cu un tip cu puţa mică, dacă are alte lucruri de oferit. Din fericire femeile pun pe primul loc alte calităţi ale bărbaţilor, aşa că ii acceptă şi pe acei nefericiţi ai sorţii cu puţa mică, multumindu-se cu orgasmele clitoridiane sau cu dildourile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce simțiți atunci când faceți sex cu un bărbat foarte dotat? Ma doare. Mie nu mi se pare confortabil. Degeaba e mare daca nu stii ce sa faci cu ea laughing. Sau daca nu e potrivita pentru tine. Nu conteaza marimea, conteaza chimia dintre persoane.

| DenisaDeni11 a răspuns:

Conteaza marimea, bineinteles.
Prea mare provoaca durere, si nu e deloc o durere suportabila. Si prea mica, probabil stai si te uiti pe pereti, eventual mimezi ceva(ca femeie). Dar Pe cat de importanta este marimea, pe atat de multe solutii se gasesc pentru orice caz.
Pentru o femeie, foarte foarte foarte important este preludiul. Bazeaza-te pe preludiu, si marimea nu va mai fi chiar asa de importanta.
Chestia cu chimia, este relativa.

| xFlo a răspuns:

Ce inseamna un penis mare? Peste 25cm? Daca da, atunci banuesc ca e cam inconfortabil la inceput.
Dar nu o sa te mint, e naspa sa o ai mica, nu cred ca as simti placere sa fac sex cu un baiat care are penisul de 15 cm...dar e doar parerea mea

| lesea09 a răspuns:

F mult conteaza, p peste medie se simte?
Din pacate nu stiu cate vieti iti trebuie sa dai de unul de timpuriu sa o aiba si mare si tinar sa fie macar de varsta ta ca partenera si sa simta atit de bine corpul femeii incit sa fii multumita si de fizic si de p mare si de tehnica sexuala la aceiasi persoana. Poate tehnica sexuala in genere tine de temperament? Si in general adesea barbatii cu p mare au o tehnica proasta de sexuiala, le pare ca te uiti la p lor si si deja e suficient pentru a avea orgasm.
Cuiva ii place repede, cuiva lent. Important sa le placa la ambii din start aceleasi lucruri, parerea mea, pentru o pasiune prezenta. Pe linga p mare, care e ceva!