| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Buna fetelor cum ati reactina daca un profesor var face avansuri?laughing
Eu cred ca iasi f**e o palma peste ochi si iasi spune directorului!
Dar daca profesorul ar fi tanar si frumos?laughingthinking

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bine faci chiar daca o fi tanar si frumos nu conteaza cum e. Aia sunt oameni prosti care fac asa ceva.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca as mai fi la varsta la care orice chiorait de matze inseamna ''fluturasi in burtica'', poate as visa cu ochii deschisi la prof de parca ar fi my personal Fat-Frumos.

In prezent, l-as evita si l-as ameninta!

| gigiro a răspuns:

In loc sa invatati la scoala, va continuati visele erotice! Numai cazurile de psihopati se "dau" la eleve.si numarul lor e foarte mic in comparatie cu numarul fetelor care necheaza ca iepele cand vad un prof tinerel.Nici macar nu as indrazni sa ridic privirea catre un profesor.macar din respect fata de anii lui de studii.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu cred ca iti trebuie un profesor frumos la gramatica.

| cosmin21 a răspuns:

Nu va mai dati victime, ca multe din voi faceti avansuri profesorilor in mod direct, sau indirect prin modul vostru de comportament si prin tinuta pe care o abordati la scoala.

| Dakota a răspuns:

Sincerlaughing depinde ce materie preda laughing)))))))

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Poi.pfff! eu am reactionat destul de bine cand mi s-a intamplat! laughing Adica...sa fim seriosi! Nu ma pricep la Biologie laughing La mine a fost un caz bun big grin Dar sunt unii babalaci care cred ca pot avea orice adolescenta ca noi, daca noi ne dam pe langa ei, si uneori chiar flirtam laughing DAR sa le intre bine in cap! Noi facem asta pentru nota, nu ca-s eu FETZI FRUMOSI laughing Si nu suntem dispuse sa mergem prea departe...big grin Aaa.si draguta intrebarea tongue le-ai dat multor fete de gandit, banuieschee hee

| jeleu_3231 a răspuns:

Julya - si mie mi s-a intamplat, tot cu ala de biologie! Bine, oricum, era un fustangiu, se dadea la directoare si la toate celelalte profe. Oricum, eu l-am evitat si dupa ce m-am imbolnavit si am stat acasa cam 2 saptamani a incetat.