| kisses_5778 a întrebat:

Buna. fetelor!
In legatura cu ciclul menstrual... daca acel lichid alb-galbui mi-a venit de un an si cateva luni, cat mai trebuie sa astept ca sa imi vina ciclul?
fundita

Răspuns Câştigător
| LorE_1016 a răspuns:

Cand te vei dezvolta suficient de bine incat corpul sa poate sa se obisnuiasca cu cantitatea de sange pe care o pierzi lunar. dar un sfat iti dau nu iti dori sa ai. o sa ai timp destul sa te saturi.

2 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

Posibil odata cu intrarea in spatiul shengen!

| anonimanonima a răspuns:

Buna! As vrea sa stiu varsta ta! Era un lucru important sa ne-o spui.
Si nu conteaza ca ti-a vnt acel lichid.nu inseamna neaparat ca trebuie sa-ti vina.