| larisa199999 a întrebat:

Buna fetelor.
Pana la ce varsta s-a intamplat sa va vada surorile voastre dezbracate sau invers sa le vedeti?
Dar sa va atinga s-a intamplat vreodata?
Fundita

Răspuns Câştigător
| anonima38479339 a răspuns:

Până pe la vreo 16 ani, după am început să mă schimb când nu era nimeni de față! Din simplu fapt că aveam nevoie de intimitatea mea, nu că mi-ar fi fost rușine de ea! Sora mea are 25 de ani și încă se schimbă de față cu mine! Deci eu zic că atâta timp cât te simți ok să te vadă te poți schimba de față cu ea, dar dacă nu, nu! Sau dacă ai nevoie de intimitatea ta este ok să vrei să nu te vadă nimeni!
De atins nu ne-am atins niciodată și nici nu mi se pare ok să te atingă dacă ești goală!

| larisa199999 explică (pentru anonima38479339):

Da,sora mea a avut cu totul alta parere?

2 răspunsuri:
| Iamlolanoah720 a răspuns:

Eu nu ma dezbrac de fata cu ea si nici ea de fata cu mine
Si cum adica sa ma atinga
In ce sens?