| Stellian a întrebat:

Bună, fetelor... V-ați dezbrăca în fața unui bărbat pentru 3 mii de euro?

18 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu cred ca as vrea sa am de-a face in niciun fel cu un prost atat de mare.

| Stellian explică (pentru Kaℓi):

Ei, da... Zici asta pentru că nu ai avut ocazia să ți se ofere banii aștia. Și ce ar fi atât de rău să te dezbraci în fața lui 30 de secunde pentru atâția bani? Că doar nu te f.ți pentru bani, ci doar îl lași să te examineze puțin și atât. Voi toate spuneți că nu, dar în realitate dacă s-ar ivi asta, majoritatea care ziceți că nu și care pretindeți că aveți respect de sine, ați face exact invers. De asta toți bărbații străini vă consideră târ.fe proaste pe voi, româncele pentru că sunteți atât de proaste încât vă f...ți după 3 complimente și un *te iubesc* dar pe cele care își desfac picioarele pentru sume mari le vedeți panarame și curwe, dar de fapt voi, cele care vă crăciți în fața unuia care vă spune 3 vorbe dulci la vrăjeală, sunteți adevăratele femei ieftine, nu cele care recunosc că sunt așa cum sunt și că ar accepta bani.

| Kaℓi a răspuns (pentru Stellian):

Nu ai inteles nimic. Tocmai pentru ca sunt destule amatoare pentru sume mult mai mici (sau no charge! big grin ) consider ca tipul ar fi teribil de prost sa dea atatia bani pentru o simpla examinare vizuala. Atat de prost.
De ce naiba mi-ai raspuns tocmai mie? uite, altele l-ar bate, l-ar iubi inainte... chestii mai interesante happy
Si de unde atata frustrare? e greu cu femeile, da? mai incearca, mai fa economii, poate un credit, si poate reusesti ceva happy succes!

| Stellian explică (pentru Kaℓi):

Ți-am răspuns pentru că mă șochează câtă ipocrizie aveți unele dintre voi, *fetele cu respect de sine*... Că vă căcați pe voi că nu ați accepta nimic pentru nicio sumă de bani, pentru nimic în lume... Am toată stima pentru băieții care vă folosesc pe post de wc o dată de două ori și trec mai departe. Sper să te numeri și tu printre fetele cu sentimente happy

| Kaℓi a răspuns (pentru Stellian):

Ok bibi, nu ma mai contrazic cu tine happy nici nu te intreb de wc-ul lui taica-tu, nici nu te compatimesc in legatura cu anturajul tau... dimpotriva, sper din suflet ca viata sa-ti dea dreptate si sa-ti ofere o partenera care sa confirme parerile tale colorate despre femei happy

La fel si celorlalti cativa masculi feroce de pe TPU care considera femeile niste monstri profitori fara sentimente, desi pentru unii asta e o chestiune pur apriorica big grin

| OldSoul a răspuns:

Din punctul meu de vedere, problema e alta, ce "barbat" e ala care da 3000€ doar sa se dezbrace o fata in fata lui?
Cel mult e un flacau jalnic, nicidecum barbat.

| alina2k18 a răspuns:

Doar atat si 3 k?
Il invit la piscina la varawinking se poate holba cat vrea elwinking dar sa scoata alea 3 miutzewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Hurtcore scrie pe tine.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai de aia l-am invitat la o piscina publicawinking sa nu ajungem la din asteawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Mai nou tu inviti... la o adicã primesti bani doar stând la plajã.
Nice

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dawinking
VIne vara, bine-mi pare laughing))))))))))))))) o sa am 3 miare laughing [teoreticwinking ].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar nu ai viata omule.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil sa nu aiba, doar a muncit din greu incat sa-si stranga cei 3000 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dezbrac doar in fata aluia care ma iubeste si il iubesc.

| Mada1920 a răspuns:

Un barbat care da bani sa aiba o femeie sau sa vada o femeie goala nu se poate numii barbat.

| Ara997 a răspuns (pentru Mada1920):

E plina lumea de consumatori de videochat, e a doua industrie dupa IT...

| Mada1920 a răspuns (pentru Ara997):

Stiu dar acest lucru nu imi schimba parerea despre ei

| Againrip a răspuns:

Nu.dar l-aş bate