| Neagandalf a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niste idei de fantezii sexuale. Adica vreau sa aud parerile a mai multor persoane, in special al fetelor. Vreau sa stiu ce lucruri noi as putea face impreuna cu partenera mea. Vreau raspunsuri serioase si detaliate!

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca fetele raspund barbati vor spune ba ce curve, daca fetele nu raspund ba ce ipocrite, din pacate misogismul asta reprima sexualitatea feminima

| Violleta2022 a răspuns:

Uitati-va impreuna la filme de adulti si comentati ce v-ar place sa primiti fiecare, desii, recomand sa discutati intre voi, ca sigur aveti dorinte si fantezii neimplinite.

| sofisis a răspuns:

Un club de swingers? Sex intr-o cabina de proba? In lift? Pe o scara de bloc? BDSM?

| Neagandalf explică (pentru sofisis):

In lift? Ar trebui sa ma joc la butoane sa il blochez sa ma pot termina? Ce imi recomanzi?

| sofisis a răspuns (pentru Neagandalf):

Pai normal ca il blochezi...cine naiba poate face sex in cateva secunde, cat ii ia liftului sa urce/coboare cateva etaje?

| Neagandalf explică (pentru sofisis):

Deci blochez liftul ca sa fac sex nu?

| Plato a răspuns:

Pai ideea fanteziilor nu este sa fie... a tale? Gen ceva ce te intriga pe tine, nu pe altcineva, ca asa degeaba. Oricum, din experienta, nu cred ca se vor inghesui fetele sa-ti impartaseasca astea, eventual un troll sau o gluma.

| aumih16 a răspuns:

Incerci in general! ce este astazi la moda! de preferat varianta lgbt bdsm!

| RaulMA a răspuns:

Incercati diferite pozitii mai,, nebune,, gen, dragoste pe o masa, in masina intru-un loc fain.Luati-va catuse de-alea pufoase,sunt la sexshop,leag-o de maini la spate si pune-i frisca pe burta,eea nu va putea riposta,linge frisca de pe ea,o sa o excite maxim. apoi dezleag-o si ia-o in brate si face-ti dragoste pe perete,sti cum zic,partenerei mele ii place cand fac ceva de genul, sau, faceti-va comozi in pate si ganditi-va la o pozitie noua, care nu ati mai practicat-o, e excitant cand nu sti cum este penetrat vaginul.Bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaulMA):

Ti-am trecut întrebarea la favorite, abia astept sa citesc ce povestesc fetele pe aici...Imi pare rau ca nu pot sa iti raspund si eu, pe vremea mea nu existau fantezii sexuale.Pentru ca nu exista nici sex.Eu am fost adolescent exact pana in 90, nici nu stiu daca aparusera prezervativele in Romania, de fapt nici nu auzisem de ele...
Ok.Sa stii ca am glumit,nu ti-am salvat întrebarea, n-as putea sa intru sa citesc mai stiu eu ce pe-aici, sunt om serios.
Iti doresc sa faci pe perete ce-a zis colegul mai sus, dar sa ai grija sa nu-si faca ea un obicei din asta, pentru ca o camera are patru pereti.Hai zi 3 ca pe unul e sifonierul, dar tot e mult...

| Plato a răspuns (pentru RaulMA):

Faceti*
Stii*
Nu stii*
meh

| Neagandalf explică (pentru RaulMA):

Problema este ca am facut cam tot ce se putea face. Si am apelat la voi cu gandul ca o sa aud ceva nou laughing

| RaulMA a răspuns (pentru Plato):

Facetii** loc ca intra Plato, Stii** ca suge *** pe care i-am dat-o, Nu stii** ca are talent, Face meh dar o face permanet.

| Plato a răspuns (pentru RaulMA):

De fapt e faceti* nu facetii*winking

| RaulMA a răspuns (pentru Plato):

Eram ironic ...Esti destept, felicitari, arata-ti inteligenta pe TPU, o sa ajungi inginer big grin

| Plato a răspuns (pentru RaulMA):

laughing Da, stiu, orice greseala se scuza prin "eram ironic". Pana la urma, cine poate dovedi contrariul? Daca-ti cer sa-mi scrii corect *vazutumioai*, stai pe Google 30 de minute, dar conversatia se incheie aici, multumesc.

| RaulMA a răspuns (pentru Plato):

Nu stiu cu cine crezi ca vorbesti, dar te asigur ca stiu.Nu te da smardoi pe TPU, ca nu ma impresionezi..Stai inspatele unui cont si esti mare,, corector,,.Da-mi Facebook-ul tau si hai sa vorbim calumea big grin Nu sa corectezi oamenii pe un site. Ca toti pot face asta, durule big grin