| anonimabcde a întrebat:

Buna Fetelor. Va plac baietii glumeti, nostimi?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil da, dar daca nu-i fizic frumos, banii ce sa faca cu glumele tale, totul se invarte in jurul baniilor si atat restul sunt basme, ai banii ai femei cate vrei tu, napolion bunul meu prieten imi spunea toate femeile sunt curve in afara de mama si soramea dar cum sunt si ele femei, intelegi

| anonimabcde explică (pentru RAY):

Pui prea prea mult pret pe bani (am vazut si alte raspunsuri de ale tale) ...Sa stii ca poti sa ai toti banii din lume, daca nu ai noroc nu ai ce face...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Evident ca orice fata intreaga la minte prefera unul glumet decat unul care o baga in depresie.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu sunt fata,dar tu preferi o tipa care rade odata pe luna? Normal ca le plac. Femeile nu sunt toate curve si materialiste precum mama si sora lui ray (el a spus,nu eu). Sunt si fete bune,la locul lor,doar sa cauti unde trebuie. Niciodata sa nu mergi pe ideea ca toate sunt la fel,e gresit si o sa mori virgin, ca RAY. Ori daca ai noroc o sa te dezvirgineze o curva, ca sora lui ray (el a spus, nu eu). Cauta o fata care sa rada cu tine, nu de tine si o sa fie bine.

| Miihaa a răspuns:

Imi plac bieti care ma fac sa rad, dar sa nu ajunga sa fie clovni, papitoi, adica sa fie neseriosi, imaturi.