| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor happy. Voi in perioada menstruala cum va "organizati" timpul? Adica ce absorbante/tampoane folositi? Pe timp de noapte cum rezistati? happy

3 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Pai pe timp de zi, absorbante pentru zi, pe timp de noapte absorbante pentru noapte, asta in primele trei-patru zile, apoi o zi-doua protej slip :d fundita? big grin

| m3m0 a răspuns:

eu folosesc always, si noaptea pun mai multa vata

| TheAnonymousGirl a răspuns:

Poti sa folosesti si OB-uri. Sa stii ca nu dezvirgineaza, poate cateva fete cred, dar nu e adevarat. Dar trebuie sa ai grija sa il schimi frecvent, sa nu curga pe afara.
happy