| Elena_9064 a întrebat:

Fetelor voua cum va demonstreaza iubiti vostri ca va iubesc? Si cum preferati sa va demonstreze?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Nu vreau demonstratii de dragoste. Intr-0 relatie unde exista iubire adevarata, totul vine de la sine, gesturi, cuvinte, fapte. Nu prefer sa faca ceva special. Doar prin simplu fapt ca este alaturi de mine, desi practic nu este intotdeauna, pentru ca suntem din orase diferite, ca ma suna la orice ora, si eu pe el al fel, doar pentru a-mi spune ca ma iubeste, ca se poarta frumos cu mine, ca are grija de mine, ca isi face griji pentru mine atunci cand nu raspund la telefon sau intarzi putin.Mie imi demonstreaza ca ma iubeste prin absolut tot ceea ce face, si aici nu vorbesc de sampanie trandafiri lucruri "din filme". Singurele flori pe care le-am primit de la el, au fost unele din hartie, facute cu mana lui, si biletele multe pe care a scris " te iubesc ", un album de cand eram mici, fiecare, apoi poze cu noi impreuna. Faptul k atunci cand sunt trista ma face sa zambesc trimitandu-mi poze dragute pe mess ( cu pisici) stiu ca suna ciudat laughing.O data i-am zis ca ma duc sa facdus si vin in 20 de minute si il sun, iesind de la dus m-am dus afara si m-am apucat sa fac ceva uitand sa il sun si nesimtind cat de repede trece timpul si mi-a luat mai mult, telefonul ramanand in camera mea. L-a sunat pe tata sa il roage sa se duca dupa mine sa vada daca am patit ceva, gen am cazut mi-am spart capul, sau mi s-a facut rau. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut fata tatal meu cand mi-a zis sa il sun si sa ii zic sa nu il mai sune pe el laughing.pur si simplu mie asta mi-a dovedit ca ii pasa, si ca ma iubeste.Nu am nevoie de cadouri scumpe si alte chestii, lucruri simple si cam atat happy

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu am o relatie cu iubitul meu de 3 ani, daca ma gandesc mai bine, mi-a demonstrat ca ma iubeste numai prin faptul ca m-a suportat 3 ani de zile laughingGlumeam. Fiecare barbat are felul lui de a demonstra persoanei de langa el ca o iubeste..Nu am pretentii sa imi demonstreze intr-un fel anume.Fiecare zi pentru noi este o oportunitate de a ne demonstra ce simtim unul pentru celalalt. Chestile astea vin de la sine..nu ii pot impune eu : Heii, daca ma iubesti, maine sa te prezinti cu un buchet de trandafiri la usa la mine. Facem ceea ce simtim!

| agent001subacoperire a răspuns:

Buna! cel mai bine zi ca, te desparti de el sa ii vezi si tu parerea daca pleaca fara sa iti zica dar de ce ma ubita sa cum iti zice tie inseamna ca nu are nici un sentiment eu pe al meu asa i-am facut si a zis de ce de ce cu ce team gresit si ma ubesty mult tare! okk pa pa :* incearca :*: suceesurii laughing
Funda?