| FloryTrandafir a întrebat:

Buna seara tuturor!
Am sa va spun ceva, este valabil atat pentru fete cat si pentru baieti, cel mai mult pentru baieti.
Cum va place voua fetelor, baietilor, sa va demonstreze / arate iubitul sau iubita ca va e dor de el / ea si ca il / o iubiti, mai ales daca stii ca ai stat o perioada lunga departe de persoana iubita? Multumesc!

1 răspuns:
| BlackCinnamon a răspuns:

Iti faci griji ca ar putea sa te fi uitat? laughing, te uiti in ochii lui cand spune ca te iubeste happy crede'ma, iti vei da seama.