| BossDeBoss69 a întrebat:

Buna fetelor, voua va plac baietii timiduti si scumpici sau badaranii care vorbesc urat?

22 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sau cei raționali care știu să intrețină o conversație, sigur pe ei, dar cu bun simț și fără atitudine de superioritate nefondată.

| BossDeBoss69 explică (pentru Ofiintă):

Nu stiu daca stii, dar intentionez sa imi pierd virginitatea zilele astea. happy
Daca esti interesata putem vorbi pe privat. happy

| RAY a răspuns:

Ne plac aia care stau toata ziua in casa,timizi,pampalai, fricosi de propia umbra, obsedati sexuali, aia care sunt pui lui mama, desigur noi trebuie sa le batem la usa sa le imploram sa iasa din casa

| LoveSleep a răspuns:

De parca ar exista baieti "timiduci si scumpici". Poate timiduti si cringe.
Din moment ce esti tip, esti clar ăla timiduc si scumpic si ii vezi pe toti ceilalti badarani, dar in realitate ei sunt doar "normali" si tu un dubios.

| Sofer a răspuns:

Nici ele numai știu ce băieți le plac.

| CleanHeart a răspuns:

Inteligenti si descurcareti big grin
Daca vorbeste urat ii cumpar o carte de bune maniere

| BossDeBoss69 explică (pentru CleanHeart):

Parca m-ai descrie pe mine.
Hint: Citeste-mi numele!winking
Sa stii ca te pot face tare fericita. Nu trebuie decat sa inchizi ochii si sa ma lasi sa im ivad de treaba. happy

| CleanHeart a răspuns (pentru BossDeBoss69):

laughing.
Salut Romania.

| BossDeBoss69 explică (pentru CleanHeart):

Te limitezi la unul? sad

| alexalx1234 a răspuns:

Le plac doar badaranii, chiar daca le bat de le usuca tot la ei se duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții care știu ce vor.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca unii stiu ca vor 100% sa fie badarani si sa vorbeasca urat... ce mai zici? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici dar nici.

| TFL007 a răspuns:

In special aia care injura in trafic sunt adorati de ele

| Singleone17 a răspuns:

Nu cred că alegi pe cine să placi, pe cine să iubești și pe cine nu. Orice e posibil.
În plus nu poți avea pretenția că un băiat să fie nu știu cum dacă nici tu, ca fata, nu ești mai brează.
Personal, ar fi drăguț să am un iubit timid pentru că și eu sunt la fel și atunci am putea fi timizi împreunăwinking
De asemenea e interesant să fii cu un băiat mai rău că nu știi niciodată ce descoperi la el, ce îl face să se poarte așa. Și sincer, cred că dacă m-aș îndrăgosti de un asemenea tip și l-aș iubi cu adevarat s-ar putea să iasă ceva frumos din asta pentru că oamenii odată atinși de dragoste sunt schimbați pentru totdeauna.
Legat de intrebare: cred că nimeni nu are un tipar. E foarte posibil ca și ție să îți placă de o fată apoi să găsești una care se aseamănă cu ea dar totuși să nu-ți placă sau să-ți placă mai puțin.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Singleone17):

Nu alegi pe cine placi, dar poți alege cine rămâne lângă tine și chiar merită asta.

Dacă ție ți-i se pare interesant să fi cu un tip de genul, pentru că ai putea să descoperi ce-l face să fie așa, indiferent că e vorba de limbaj urât sau violență fizică, fiindcă de obicei, merg mână-n mână, cred că ar trebui să-ți dai un update standardelor.

Also, "pentru că oamenii odată atinși de dragoste sunt schimbați pentru totdeauna". E frumos să fi naiv și să speri, dar bine ai venit în viața reală, nu se schimbă nimeni.

| Singleone17 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

"Nu alegi pe cine placi, dar poți alege cine rămâne lângă tine și chiar merită asta". Sunt de acord în totalitate cu asta.

"E frumos să fii naiv si să speri, dar bine ai venit în viața reală, nu se schimbă nimeni." Aici imi permit să te contrazic. Există două categorii de oameni: cei care, în timp, conștientizează că ceea ce fac nu este bine și doresc să se schimbe și cei indiferenți.

Eu am ales să fiu optimistă și dacă viața o să-mi dea una în freză asta mă privește doar pe mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Singleone17):

Fair enough

| LoveSleep a răspuns (pentru Singleone17):

Ar fi dragut sa ai un iubit timid pana cand te baga in seama unul care nu e timid si apoi te tot intrebi cine te-a pus sa fii cu "timiduci si scumpici".

"De asemenea e interesant să fii cu un băiat mai rău că nu știi niciodată ce descoperi la el, ce îl face să se poarte așa. Și sincer, cred că dacă m-aș îndrăgosti de un asemenea tip și l-aș iubi cu adevarat s-ar putea să iasă ceva frumos din asta pentru că oamenii odată atinși de dragoste sunt schimbați pentru totdeauna."

Nu te mai uita la filme de dragoste. Comportamentul unei persoane in contextul ăsta nu e atât de influențat de drame din familie și de trairi interioare intense asa cum vezi prin filme si asa cum te fac ele sa crezi. Daca un timp e "badaran si vorbeste urat" asa cum zice Casanova aici de față, e pentru că așa știe el să iasă in evidență.

Oamenii atinși de dragoste nu se schimba in niciun fel. Aș vrea și eu sa fiu fată să văd de unde dorința asta nebună de a schimba bărbați.
Tocmai ai spus-o, "daca m-as indragosti de un asemenea tip" atunci de ce ar mai fi nevoie sa-l schimbi?
Nu fii atât de cringe, te rugăm. Iesi cu cine vrei, daca vrei sa fii cu un tip timid, fii cu el, dar nu incerca sa-l schimbi, iar daca vrei sa fii cu unul care e obsedat de pacanele, nu incerca sa-l faci sa se lase, chiar daca tu crezi ca il ajuti. Nu e treaba ta sa-l ajuti, nu e treaba ta sa-l schimbi. Treaba ta e sa-ti gasesti pe cineva care iti place si sa fii cu el pentru ca iti place.

Nu fii femeia tipica care se indragosteste de cine esti, face tot posibilul sa te schimbe, apoi se plange ca nu mai esti barbatul de care s-a indragostit. Asta in cazul in care chiar reușește sa-l convingă să se schimbe.

| Singleone17 a răspuns (pentru LoveSleep):

Păi atunci nu încerca să-mi schimbi și tu mie acum ideea despre acest subiect.winking Și cum i-am spus și lui DeathOfDreams "Eu am ales să fiu optimistă și dacă viața o să-mi dea una în freza asta mă privește doar pe mine".
Să nu crezi că m-am supărat sau ceva, ba, din contră mă bucur că ai ținut să îți spui părerea legată de comentariul meu.
Toate cele bune!

| LoveSleep a răspuns (pentru Singleone17):

Tu: 2+2=5
Eu: 2+2=4
Tu: Eu aleg sa fiu optimista

| Singleone17 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu văd ce e greșit în a fi optimist indiferent de situație dar am observat că îți place să îmi răspunzi la mesaje așa că am mai postat unul, doar așa, în caz că te plictisești big grin