| Sol27 a întrebat:

Buna:*

fostul meu prieten de care m-am despartit acum 6 luni si pe care inca il iubesc se comporta ciudat in sensul ca mi-a trimis mesaje si intra pe mine pe mess imi pune:*
ce credeti ca e cu elstraight face?

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Se pare ca nu ti-e indiferent, din moment ce ai intrat pe acest site sa intrebi asta. Poate ca vrea sa se impace cu tine.

| onofreie a răspuns:

Daca i-ai dat tu papuci inseamna ca te mai place da ti-a dat el poate crede ca mai puteti fi impreuna si daca tu-l iubesti incercati daca va mai merge odata relatiabig grin

| kozzy a răspuns:

Simplu, vrea sa va impacatzi. happy Niciun baiat care a fost cu o fata, si la un moment dat nu ii mai place de respectiva, nu se poarta frumos cu ea. Nu ma intelege gresit, chiar daca vorbeste frumos, asta nu inseamna ca se si poarta. happy
Incearca sa afli mai mult de la el, si lasa'l ceva timp fara sa'l bagi prea mult in seama. Asta o sa'l stimuleze.winking
Ma bucur daca ti'am fost de ajutor, numai bine!