| XusefulX a întrebat:

>>Hi! credeti ca am facut bine? m-am despartit de prietenul meu pentru fostul. adevarul este ca nu prea se comporta frumos cu mine. acum problema este ca fostul meu prieten este deja cu cineva.am vorbit cu el si mi-a zis ca nu a stiut ca m-am despartit de "blondul ala" cum ii spune el, si ca vroia sa imi spuna sa ne impacam:X. acum vorbim pe mess dar nu foarte mult. imi da inimioare ma intreaba ce fac.si sincer acum are un status foarte interesant ca si cand nu mai tine mult relatia dintre el si prt lui... ce sa fac? fundita:*

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când fugi după doi iepuri, de cele mai multe ori îi pierzi pe amândoi.
Ce să faci? Să-ţi pui ordine în gânduri şi sentimente şi să nu mai joci oamenii pe degete căci s-ar putea dup-aia să fii şi tu jucată pe degete şi pe-urmă vii să te plângi că bărbaţii sunt naşpa sau "cu ce-ai greşit tu să meriţi asta".
Când se va întâmpla asta, să-ţi aduci aminte ce i-ai făcut "blondului ăla".
Salut.

| Rill a răspuns:

Asteapta ca totul sa decurga de la sinewinking asteapta se vezi daca se desparte de prietena sa si vezi daca o sa te caute happy lasa-l o perioada si dupa ceva timp ai putea sa-i dau un mesaj de genu' : "ce mai faci"/"care mai e viata ta?" whistling :d
Pupici:*