| alexandrastietotul a întrebat:

Buna
Funda si vot
Am avut o problema cu ciclu
Trebuia sa imi vina luna sta pe 18 (m-am speriat deoarece am crezut ca m ramas insarcinata deoarece inainte cu 3 saptamani m-am culcat cu prietenul meu neprotejat)si apoi mi-a venit tocmai pe 25 a tinut de vineri pana luni dupa masa... luni sear m-am culcat cu prietenul meu si azi cand am venit de la scoala am vazut ca imi vina iar ciclu ce s-a intamplat?
(Nu mam protejat)

Funda

3 răspunsuri:
| mamasitakiss a răspuns:

Normal ar trebui sa consulti un medic ginecolog dar poate fii si pentru ca esti racita la ovare sau pentru ca ai dereglari hormonale...pentru linistea ta sufleteasca mai asteapta o saptamana si du-te la farmacie ia un test de sarcina barza ca este cel mai eficient si vei vedea daca esti sau nu insarcinata. daca nu esti inseamna ca esti racita sau ai dereglari deci va trebui sa te duci la medic... sper ca te-am ajutat

| andreeaaa0123 a răspuns:

E foarte posibil sa fie o dereglare happy Noi nu putem stii ce s-a intamplat dar ai fi indicat sa te duci la un ginecolog pentru un consult, si pentru viitor pentru a evita astfel de probleme foloseste un prezervativ happy te va scapa de multe griji!

| ionelarusu a răspuns:

Ai ramas insarcinata...asa se intampla cand nu te protejezi...