| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit menstruatia pe data de 24 ( decembrie ) iar luna aceasta nu mi-a venit nici pana astazi. 31 ianuarie. Am facut sex neprotejat cu prietenul meu dar el nu a ejaculat inauntru. Mentionez ca nu am un ciclu regulat si mi sa mai intamplat chestia asta de vreo 2 ori, si mi-a venit tocmai la sfarsitul lunii pe 31. si nu am ramas insarcinata. am ceva timp de cand mi-am inceput viata sexuala si nu am facut decat odata sex protejat. si nu mi s-a intamplat nimic. oare acum sa fiu insarcinata sau?

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Pai, pentru a scapa de griji, cumpara un test de sarcina! Si vei afla! Nu ai alta solutie.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti face teste de sarcina ca sa afli (doua, in zile diferite, din prima urina de dimineata).

| Georgyk_9316 a răspuns:

Nu esti ca asa mi se intampla si mie.nu-mi vn regulat si nici nu ma protejez.deci nu ai d c sa-ti fc griji

| andreeaemmma a răspuns:

Pai poti sa iti iei un test de sarcina sa vezi...

Dar nu stiu chiar si intr-un timp foarte scurt poti ramane insarcinata
Chiar si in 5minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri cel mai bine este sa imi iau un test de sarcina :*