| alexandrastietotul a întrebat:

Buna

Funda si vot

Am avut o problema cu ciclu

Trebuia sa imi vina luna sta pe 18 (m-am speriat deoarece am crezut ca m ramas insarcinata deoarece inainte cu 3 saptamani m-am culcat cu prietenul meu neprotejat)si apoi mi-a venit tocmai pe 25 a tinut de vineri pana luni dupa masa... luni sear m-am culcat cu prietenul meu si azi cand am venit de la scoala am vazut ca imi vina iar ciclu ce s-a intamplat?

(Nu mam protejat)
Nu imi vine ciclu mereu regulat
Doar 3 luni mi-a venit reglulat
A fost cand nu mi-a veit 2 luni :-d

Funda

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu ai un ciclu regulat e normal sa iti vina aiurea sau tot atunci cand nu te astepti, nu cred ca ar trebui sa iti faci griji

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Menstruaţia ta NU a fost completă, s-a terminat cam brusc şi, deoarece IMEDIAT după terminarea ei ai făcut sex, acum a continuat/revenit.

Apoi, "observ" că n-ai învăţat NIMIC din răspunsul pe care ţi l-am dat în 21 octombrie, când ţi-am explicat care ( şi cât de mare ) este RISCUL de a avea o sarcină nedorită.

Probabil că te vei învăţa minte când vei face un test de sarcină care va fi POZITIV...

| pisicutzamik a răspuns:

Stai linistita nu esti inarcinata, asa patesc si eu cateodata dupa ce fac sex(adica la o zi dupa ce mi s-a terminat cm),kiss

| heriCafe a răspuns:

Nu te speria, ciclul mia poate avea si reacti mia ciudate sau intarziat, dar daca nu esti sigura poti sa faci un test de sarcina, dar oricum nu are cum sa fi gravida, cel putin doar daca te-ai culcat u el fara sa faceti sex... oricum nu-ti mai face griji.