| Aidutz a întrebat:

fundita! Cu ce sa incep...am avut un prieten, care am stat timp de 4 luni cu el.Ne mai certam noi si mi-a facut multe. I-am dat multe sanse, pana intr-o zi in care m-a intrebat daca vreau sa mai luam o pauza, iar eu i-am spus decat sa ne certam in fiecare zi mai bine ne despartim.Ne-am despartit si dupa ceva timp mi-am facut alt prieten care tin foarte mult la el.Nu mi-a facut niciodata nimic si sunt aproape de 2 luni cu el. Dar la scoala cand il vad pe fostul prieten simt ca inca il mai iubesc.Ieri am vorbit cu el si mi s-a parut mai intelegator.Azi,la scoala aflai de la mai multi colegi ca se lauda ca sta cu mine si cu inca 2 fete de la mine din clasa.Eu ce sa mai cred acum? si pe langa asta mi-a facut multe dar am trecut peste ele.Cat despre iubitul meu nu am ce sa va reprosez. Spuneti-mi si mie ce credeti mai tine la mine fostul meu prieten?
Va multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| DCSHOE a răspuns:

Din moment ce v'ati despartit, e clar ca ceva a facut sa scartaie relatia voastra. Parerea mea este sa ramai cu baiatul cu care esti acum. Totul este ok intre voi, de ce sa te intorci la fostul cu care te certai? Lasa asa, fi fericita. El e doar gelos.

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Eu zic sa-i dai o sansa baiatului cu care esti.Ti-e prea bine? Lasa-l in pace pe fostul tau iubit.De aia e fost! Over, past, gata! Nu-ti bate joc de actualul pentru ca vei fi exact ca fostul tau iubit.

| Aidutz explică:

Va multumesc la toti:*

| Mishlin a răspuns:

Cred ca e putin mai mult gelos pe faptul ca tu ai o relatie si ca sa nu fie mai prejos se lauda cu lucruri pe care nu le face.cat despre faptul ca mai tine la tine...slabe sanse