| dakinfuhrygfwaheais a întrebat:

Hei all puppy dog eyes. Acum cateva zile prietenul meu s-a despartit de mine straight face, pentru ca cica s-a plictisit chatterbox.intradev.in vacanta de iarna nu prea am vorbit, abia daca am vorbit de 2-3 ori la telefonul prietenului lui. [ pentru ca el era la tara si nu avea semnal ] si de vreo 2 ori pe mess laughing. in rest oh go on. Ne intelegeam destul de bine :]. Ne certam din motive stupide laughing. dar foarte rar :p. Cand incepuse scoala, numai iesea in pauza ca inainte, nu mai venea sa staie cu mine, dupa ore nu mai stateam impreuna, cand il sunam imi vorbea aiurea, pe mess la fel si o lista lunga de faze aiurea =]. In fine, era weekend cand ne-am despartit. si luni adica saptamana asta. a inceput sa vina la etajul meu cu grupul chatterbox ca inainte, se uita la mine, statea pe langa mine laughing. Astazi eram afara si mai era oleaca de zapada laughing si ca de obicei dadea in colegi se batea cu bulgari etc. si eram cu o prietena, colegul meu a dat cu bulgarele in mine, si eu intrasem repede in scoala si stateam la usa sa ii vad pe ei laughing. toti incercau sa ne loveasca straight face. Si l-am vazut pe prietenul meu [ in fine, fostul laughing >:" ]. ca il lovise pe colegul care a dat cu bulgarele in mine. colegul meu a spus ca l-a lovit si i-a spus : " de ce ai dat in ea? ". straight face. nu stiu ce sa mai cred, ma mai place? thinking cu siguranta ceva, ceva tot mai are pentru mine. si motivul din care ne-am despartit, a fost stupid oh go on.

5 răspunsuri:
| Ciupii26 a răspuns:

Cu siguranta te mai place, se vede. poate ii pare rau ca v-ati despartit. poate ar trebui sa vorbesti cu el sa vezi daca mai simte ceva. baftawinking

| pisicuta13 a răspuns:

Cred ca te place, daca l-ai intreba poate ti-ar spune daca il mai placi zii si tu asta si gata. fara secrete findca o sa devina aiurea. BaFtA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O serie de intrebarihee hee cel mai bine e sa aveti o discutie libera.mai mult sa afli ce la determinat sa i-a o astfel de decizie...happybig grin SPER SA VA IMPACATI!

| SuntDinWonderland a răspuns:

E posibil sa te mai placawinking. poate a zis ca vrea sa va desprtiti pentru ca pur si simplu nu mai vrea o prietena. poate vrea sa ia o pauza sau asa ceva. oricum, speranta moare ultima. daca u il placi mult asteapta si vezi ce se mai intampla.sau ar mai fi o varianta:vorbeste deschis cu el si asa o sa intelegi mai bine situatia si totu' o sa se rezolve

| Sharpey a răspuns:

Pai...eu cred ca te mai place ca doar nu putea sa te uite asa brusc.NU!? Fi serioasa ca te mai place... Du-te la el si spune-i ce crezi si vezi ce spune si totusi spune-i ca daca tot este asa zisul tau prieten adevarat sa faca bine sa nu se mai plictiseasca.