| anonim_4396 a întrebat:

Gheata "trateaza" muscaturile lasate de iubitul canibal? Mai ales din zona sanilor? laughing Arata destul de rau si doare.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu va mai jucati mai copii atat de inconstient. Tesutul adipos din sani este foarte vulnerabil la lovituri sau la orice altfel de traume. Aplica compresa imbibata cu apa/ceai rece deoarece gheata ar putea sa iti provoace o senzatie de "arsura" la un moment dat.Ar fi trebuit ca si tu sa-i aplici acelasi tratament "sculei" lui ca sa isi dea seama daca este placuta senzatia resimtita sau nu.

| Doub a răspuns:

Băi, ai grijă. Sunt foarte sensibili. Având în vedere că poţi să faci cancer, nu ştiu ce ţi se pare aşa amuzant.
Spune-i şi tu să fie mai calm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, Te ajuta sa nu te mai diara, insa de semne nu vei scaps prea curand. Stiu cum e!

| Cσcσ a răspuns:

Ce urat din partea iubitului tau. Nu inteleg deloc muscaturile. Pai suntem oameni sau animale, ce naibii?

| DonaldTrump a răspuns:

Cu gheata. Eu zic data viitoare sa il musti de banana sa se invete minte iubitul tau.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Da, gheata te calmeaza pe moment, dar ca sa tratezi problema in sine, ai nevoie de ceva mai mult. O crema speciala. Semnele trec destul de greu :O.Nu cred ca e bine sa va muscati asa, deoarece, sanii sunt foarte sensibili.Se poate face cancer din asa ceva. Nu vreau sa va sperii, dar mai bine o lasati mai moale. Bafta! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da cu gheata ar trebui sa le mai ameliorezi. Daca te dor si nu ti plac spune-i sa nu ti le mai provoace.