| emilia_2202 a întrebat:

vreau sa-l fac pe fostul sa se reindragosteasca, cu care m-am sfadit si nici nu stiu daca are ochi sa ma vada, e cam suparat pe mine dar nu stie ca inca il mai iubesc ff mult. As vrea sa-l fac sa se indragosteasca din nou si sa-mi propue sa ne intalnim,(numai nu-mi spuneti sa ma duc la el sa vb cu el si sa-i spun eu sa ne intalnim) as vrea ca el sa faca asta eu doar sa-l atrag cumva!
(P. S e cam rautacios big grin )
Deci va rog frumos sfaturi funda si voturi...

2 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Vezi ca este pacilea una @greece12 specialistă in tămăduirii si sfaturi. A surclasat-o si pe maica Tereza.

| denissita_6892 a răspuns:

Surprinde l dupa aceeia fa o mica pauza ca sa l lasi pe el sa realizeze. si tot asa. incearca l sa l entuziazmezi cu ceva care i place direct sau indirect si fara sa vrei iti pica in plasa