| IubesteEa a întrebat:

Buna i-am trimis baiatul de care imi place un mesaj pe mess de cand ma place si marti mi-a raspuns era pe offline love struck si a zis ca ma place de cand m-a vazut prima oara si l-am intrebat chiar si a zis da, apoi l-am intrebat dc nu suntem impreuna si a zis ca nu stie si pentru ca ar trebui sa ne cunoastem mai bine (eu am 14 el 16-17)si i-am zis ca putem sa ne cunoastem mai bine daca suntem si impreuna si el a zis pai nu 1.adica? si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si am zis da love struck si a zis ca ar trebui sa ne intalnim sa vedem cu merge 2. ce sa mearga? asa inainte joi pe 19 aprilie colega mea l-a intrebat ce e cu mine si el, el a zis ca mai e pana acolo 3.adica ce inseamna? si l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine a zis nu stiu si dupa a zis ea da sau nu si el a intrebat-o daca si eu vreau ea a zis da si el a zis atunci si eu 4.de ce a intrebat-o daca si eu vreau? 5. daca a zis ca si el vrea inseamna ca ma iubeste nu? si tot joi el se uita dupa mine de multe orilove strucklove strucklove struck 6.ce sa fac ca sa fim impreuna? 7.de ce credeti ca vrea sa ne intalnim? 8.cum ar trebui sa ma comport apropo daca vrea sa ne cunoastem mai bine ce intrebari sa-i pun? 9.si dupa ce o sa ne cunoastem ce o sa se intample? va rog seriozitate vreau sa raspunda si fetele si baietii (dar si fetele care s-au indragostit de un baiat mai mare decat ele )va rog mult seriozitate dau funda la cel mai bun raspuns la cel mai serios la cel care a raspuns pe rand 1, 2 multumesc! va rog sa raspundeti pe rand 1.2

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni- nooooo ni- nooo ni- noooooo, chemati salavarea ca au innebunit copii, au lasat scoala si au dat-o in lov-ire, alooo spitalul marie curie?

| PsihinG a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar esti tare greoaie in exprimare si a trebuit sa ma "chinui" putin sa inteleg ce ai vrut sa spui.
Din cate am inteles, ai cunoscut un baiat cu 2-3 ani mai mare ca tine si ca a acceptat sa va intalniti si sa va cunoasteti.
Tu vrei sa ti se spuna ce sa-i spui lui cand va vedeti? Nu exista o lista cu intrebari si raspunsuri pentru 2 oameni care vor sa se cunoasca, ele vin de la sine, in general se cauta subiecte de interes comun.
Ce o sa se intample dupa ce va veti cunoaste mai bine?
Asta voi hotarati.

| simosimo1003 a răspuns:

Mai ceva ca in filmelaughing