| IubesteEa a întrebat:

Buna i-am trimis unui baiat pe care il iubesc(stie asta)mesaj ca ma doare ca nu ma baga inseama si ca il iubesc mult si el a zis sa nu ma supar ca el e putin nevorbaret 1.adica?(o fata mi-a zis ca ii este greu sa isi exprime sentimentele fata de mine)2. asa sa fie? si dupa sa nu trag concluzii pripite fara ca el sa vorbeasca 3. ce concluzii? si si-a cerut scuze 4.de ce ii pasa de mine? afara se uita la mine, ma apara si ieri l-a intrebat pe fratimiu unde sunt 5. ce credeti ca ma iubeste? 6. ce fel de concluzii? astazi s-a uitat la mine cand stateam cu mana pe umarul altui baiat si dupa nu se mai uita deloc la mine adica cand a venit eu ma ascundeam dupa oana si radeam si el a zambit 7.lam facut gelos?

Răspuns Câştigător
| Ammy93 a răspuns:

Waw, ce de intrebari. Poate ca baiatul e timid si nu stie cum sa se comporte. 1) Pai poate ca asa este, poate el nu stie cat inseamna pentru tine. 2) Poate da. 3) Pai se referea la faptul ca nu trebuie sa crezi ca nu te place, dar inca isi da seama cum se face acest lucru. 4) Poate ii pasa de tine pentru ca te place sau te iubeste. 5) Din cate imi spui tu, s-ar parea ca te place. 7) s-ar putea sa-l fi facut gelos. Si daca te gandesti ca am folosit multi de "poate" asta se datoreaza faptului ca nu pot fi sigura de tot, si asta din cauza ca nu il cunosc pe baiat sau pe tine. In orice caz, se pare ca e ceva intre voi si s-ar putea sa mearga spre iubire. Succes

2 răspunsuri:
| Cristian_Roberto_1998 a răspuns:

DA Foarte gelos

| Nitoiu_Bogdan_1998 a răspuns:

Pai da se vede clar ca te place doar ca e cam timid iar faptul ca ai stat cu mana pe umarul unui alt baiat pentru el trebuie sa fii fost dureros!happy