| IubesteEa a întrebat:

Buna i-am trimis unui baiat pe care il iubesc(stie asta)mesaj ca ma doare ca nu ma baga inseama si ca il iubesc mult si el a zis sa nu ma supar ca el e putin nevorbaret 1.adica?(o fata mi-a zis ca ii este greu sa isi exprime sentimentele fata de mine)2. asa sa fie? si dupa sa nu trag concluzii pripite fara ca el sa vorbeasca 3. ce concluzii? si si-a cerut scuze 4.de ce ii pasa de mine? afara se uita la mine, ma apara si ieri l-a intrebat pe fratimiu unde sunt 5. ce credeti ca ma iubeste?

7 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Dar ce inseamna sa nu trag concluzii adica ce fel de concluzii?

| KaTaNa97 a răspuns (pentru IubesteEa):

Adica sa nu crezi ca nu tine la tine sau ca te ignora...stai linistita ca te place

| ana233 a răspuns:

Da! Asa e! Te place!

| Bubuletu a răspuns:

Da, te place.
Insa nu știe cum sa îți zica si e timid.
Dacă il placi cu adevărat, intra tu in vorba cu el si va fi OK, sa va deschide

| Diutza18 a răspuns:

Stai linistita si nu te supara e doar timid dar se vede ca te place chiar daca nu iti arata asta el te placa nu trebuie sa ai vreo dilema trebuie doar sa astepti sa vezi rezultatu iti spun eu e mai bine sa astepti stiu ca asteptarea doare dar va avea rezultate bune happy

| alessia14 a răspuns:

Da iie evident ca tine la u dar chiar daca nup arata ca te iubeste nup inseamna ca nup tine la u

| Sabrinutsa a răspuns:

Daca el este un pic mai timid si nu ti-a spus in fata sau prin mesaj ce simte pentru tine incearca sa-l faci sa vorbeasca si sa discutati serios poate, poate o fi ceva love struck! daca tu crezi ca ii pasa de tine inseamna ca asa este :X:X dupa gesturile si intrabarile puse fratelui tau si este un pic grijuliu si atent cu tine love struck Tine la tneee! blushing