| anonim_4396 a întrebat:

IAs prefera sa imi raspunda fetele: de cateva zile simt nevoia sa ma masturbez continuu(fara obiecte). Inteleg ca e un lucru omenesc si normal! Dar de la asta poti slabi? Asa am auzit ca sexul slabeste(daca partenerul executa...mai toata treaba e acelasi lucru?)dar masturbarea e la fel? si ea slabeste?

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Draga mea, nu sexul slabeste ci activitatea depusa de parteneri pentru a executa actul sexual.Ca orice activitate arde calorii deci poate slabi, dar iti zic sigur ca nu slabeste daca bagi MD si ciocolata asa ca n-are rost.Masturbarea arde mult mai putine calorii decat sexul pentru ca nu depui atata efort(sau ma rog...depinde)

| Yhugato a răspuns:

Hmmmm,vad ca a raspuns doar o 'fata',deci,nu slabesti,asta se spune baietzilor pentru ca ei elimina multe vitamine si lipide si minerale si etc. prin sperma si de asta slabesc, chiar si la masturbare.Tu nu ai nici o treaba cu asta, si ce spune fata de mai sus, cat efort fizic ai putea sa faci intr-o partida de sex? mai deloc, dar infine poate ea alearga in acest timp cu to cu partener laughingbafta funda?

| Oana92 a răspuns (pentru Yhugato):

laughingnimeni nu slabeste de la masturbare. in timpul ejacularii se elimina prea putine vitamine si etc pentru ca organismul sa le simta atat de tare lipsa incat sa arda grasimea...

| Yhugato a răspuns (pentru Oana92):

Ok,eu nu am zis ca slabesti 10 kg in 4 saptamani, slabesti foarte putin, nici nu se observa! big grin