| putamica a întrebat:

ieri am fost la bunici si aseara am iesit la clubul de aici prietenul meu era si el dar eu nu stiam deoarece era la un bar initial, eu am ajuns acolo cu un amic care vrea sa fie cu mine si m-a sartutat de cateva ori apoimam intalnit cu prietenul meu si mi-a spus ca ma iubeste si din astea si nu am pututsa il las apoi m-a dus acasa si au fost niste momente foarte intime[nu am facut-o] si mi-a spus din nou ca ma iubeste, iar amicul meu ma suna in continuu... ce credeti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca tu esti o usuratica si amicul vrea sa te i-a la pat.

| Aylee a răspuns:

Ca esti o
o
paparuda frate. Cum poti fi asa c8rva? Oricum, ai sa vezi cat ai sa regreti pentru faza asta

| alylove15 a răspuns:

Doamne.cum poti sa faci asta sa ai iubit si sa il pupi pe altul...mi-e mila de el...doamne ce oameni traiesc in Romania se duce lumea de rapa cu fete ca tine sa iti fie rusine ne faci pe toate fetele normale de ras.din vina voastra toti baietii cred ca toate fetele sunt curve ce ma bucur ca nu am inselat niciodata sau am pupat pe altul cand eram cu alta persoana.

| Alex_7155 a răspuns:

Cred ca amicul tau nu are rusine pai tu esti cu un baiat care te iubeste si ar trebui sa ramai cu el funda?