| elly_3997 a întrebat:

Si cum inevitabilil s-a produs.si nu stiu ce sa fac in aceste conditii am apelat la voi...again.deci cine stie de ultima intrebare a mea rog sa raspunda.joi searaa am iesit la un suc cu un amic de al meu nimic mai mult in acel loc era si amantul meu sau mai bine spus persoana cu care ma intalneam dar nu stiam decat noi 2 el era insotit de o tipa eu de amicul meu si prietenul lui. faza e ca amantul meu s-a ridicat de la masa lui si a facut drum spre baie nu mi-am dat seama ca e el cand s-a intors am dat nas in nas cu el amandoi stiind ca noi trebuia sa fim acasa fiecare la casa luicrying. mi-e greu ca pana acum nu aveam sentimente fata de el dar de aseara sunt debusolata el a inceput sa imi vb f urat facandu-mi scene de gelozie si asa mai departe eu ca proasta am tacut ca nu stiam ce sa ii zic eu sunt singura el la fel eu nu am intalniri el daa el e burlac eu singura deci unde am gresit? si aseara fiind f agresiv la tel ia-m spus ca vb maine adica azi ceea ce de dimineata incerc sa fac dar nu imi rasp la nici un measj amandoi fiind vinovati de incident eu nu am sa il mai caut dar stiu ca nu ma v-a iertaa cum sa procedez? plizzzz help

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa ii zici sa se duca undeva! Ce rost mai are sa il cauti daca ti-a vb urat si ti-a arata ca nu e demn de increderea ta?

| justitiarul a răspuns:

Deci tu nu esti casatorita,el nu e casatorit,dar sunteti amanti!
Trebuie sa recunosc ca mi-a trebuit minute bune sa inteleg,dar am sa-ti pun o intrebare:si unul si altul,pe cine inselati de va considerati amanti si nu iubiti?
Chiar daca ati cazut de comun acord sa aveti doar o relatie sexuala(nimic rau din moment ce nu inselati pe nimeni)nu va puteti numi amanti ci doar aveti o relatie deschisa!
Acum:relatia voastra fiind una libertina(pentru ca va intalniti doar pentru sex)nici unul nici altul nu trebuie sa ridicati pretentii asupra vietii si libertatii celuilalt!
Eu cred ca tu nu ar trebui sa faci pe ofensata ci sa stati de vorba,sa stabiliti niste reguli clare(ori va transformati relatia intr-una serioasa, ori ramaneti doar la sex si atunci niciunul nu are dreptul sa comenteze cu privire la ce face celalalt).
Lamuriti lucrurile ca aveti amandoi o varsta nu mai sunteti copii!

Exista un utilizator pe acest site, a carui casa a ars in urma cu aproximativ doua saptamani!//...ina-2.html
Il poti ajuta si tu depunand un leu,sau cat iti permite buzunarul, in conturile ce le gasesti la acea postare. Ajutandu-l, putem dovedi ca suntem toti pentru unu! Multumesc!

| elly_3997 explică (pentru justitiarul):

Nu sunt casatorita eu am 23 el 30 si nici el nu e casatorit e un burlac desavarsit da ne intalneam ne iubeam si cam atat, eu nu am stiut ca el vrea o relatie cu mine mai mult de atat stiind trecutul lui si stiind di trecutul meu problema e ca el nu vrea sa stea de vb cu mine nici in ruptul capului si asta ma deranjeaza amandoi suntem incapatinati si 2 berbeci orgoliosi eu am lasat de la mine dar nici nu pot sa ma calc in picioare in fata unui barbat deja am facut prea multe.acum nu stiu cum sa il convng sa vb cu mine

| justitiarul a răspuns (pentru elly_3997):

Il suni sau ii trimiti mesaj si ii ceri sa va intalniti.
Deocamdata lasa-l sa se calmeze!

| funkiehair a răspuns:

In primul rand.invata semnele de punctuatie!"." ","

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa TV = Telenovela!