| RockStar a întrebat:

Buna TPU

As dori sa imi explicati si mie. ca eu sunt " Socata " nici numai stiu ce sa cred despre prietenul meu.
Ne cunoastem de la un amic. dar nu asta conteaza mai mult.
Suntem de o luna impreuna aproape 2 luni chiar ma atrage simt ceva pentru el dar nu stiu ce dar cum ziceam nu despre asta este vorba.
Am fost plecata de miercuri la lucru ( babysitter ). cand am plecat eu si normal ca prietenul meu s-a intalnit cu o fata. joi cu alta fata. vineri cu fata de miercuri. sambata cu o alta fata rolling eyes. Recunosc mi-a zis chiar el ca s-a intalnit cu ele si ca nu s-a intamplat nimic decat doar niste simple vorbe. dar totusi. azi duminica am ajuns si eu acasa si am iesit cu el afara si mi-a spus ca doreste sa ii faca o farsa la fata cu care s-a intalnit sambata el si inca un amic dealui oh go on. [ sa o prosteasca si sa bage aur la amanet etc. ]. si daca ii face farsa respectiva va trebui sa ma stearga de la relatie pe facebook ca ei sa se combine oh go on. si sa o tina maxim doua saptamani sa isi bata joc de ea. si noi sa fim in secret. m-a intrebat daca poate si eu recunosc i-am spus sa faca ce doreste ca eu nu pot sa ii zic " NU " sau " DA ". deoarece decat sa ma minta mai bine imi zice adevarul in fata oh go on.
recunosc m-am apucat de plans de fata cu toata lumea oh go on. si mi-a zis sa numai plang ca el nu merita lacrimile mele si ca ma face sa sufar. pana la un final mi-a spus sa merem sa vorbim amandoii am mers cu el si mi-a spus [ gen ] decat sa ma piarda pentru niste bani amarati. mai bine numai face nimic oh go on. si i-am zis daca tu vrei fa asta. [ poate nu intelegeti dar azi nu prea sunt in tone bune sad. ] daca nu intelegeti spune-ti sad:*.
ce sa mai inteleg? ma iubeste oare? sau ma minte pe fata oh go on? spuneti ce credeti voi oh go on. si ce ar trebui sa ii raspund?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ce ar trebui sa spui?
MARS! - cam asta...
Ce prieten e ala care are intalniri cu mai multe fete?
Ce om e ala care vrea sa faca asemenea "farse "?
Poate saptamana viitoare va face cu tine o "farsa"...
Mai bine atentioneaza pe fata aia sa se fereasca de el, cum de fapt ar trebui sa faci si tu.

| RockStar explică (pentru evenso):

Sincer sa iti spun cu mine nu cred ca o sa ii mearga cu " farse " deoarece mereu i-am zis sa imi zica in fata chiar si sa imi zica " gata o incheiam iubesc pe altcineva ". vreau sa fie sincer. dar na totusi de ce mi-a spus ca s-a vazut cu fetele alea? ca putea sa nu imi zica si sa ma fraiereasca. hmm. oricum mi-a spus ca numai face nimic ca ma iubeste si ca decat sa ma piarda pentru niste bani mai bine inceteaza oh go on. [ gen ]. totusi ieri a regretat si mi-a zis de multe ori sa numai plang ca el nu merita...

| neutrino a răspuns:

Eu nu cred ca ceea ce ai scris este adevarat. Nu pot crede nici ca poate exista atata prostie.

| RockStar explică (pentru neutrino):

Daca nu era adevarat sincer de ce m-am chinuit sa o scriu? doar dea dragului a imi obosi " degetelele "? sincer oh go on. este adevarat si posibil " socant " pentru uni oh go on.

| maria111 a răspuns:

El este un om de doi bani. Cum sa prostesti pe cineva sa bage aur in amanet, acest lucru este furt. iar tu daca accepti asa ceva scuze da esti de aceleasi moravuri. mai bine maturizeazate si gasesteti un baiat cu principi sanatoase.

| RockStar explică (pentru maria111):

- Eu nu pot sa accept asa ceva dar. nu pot sa ii zic lui ca nu accept asa ceva oh go on. Infine da`ti pace oh go on face ce doreste. oh go on. el ma pierde nu eu thinking

| kaligula a răspuns:

Lasal...asta daca nu vrei sa treci peste eventualele tale principii..asta e doar inceputul "favoruri" din astea o sa iti mai ceara pe viitor...pe scurt daca te simti calcata in picioare nu o face!

| RockStar explică (pentru kaligula):

- Cum adica sa trec peste eventualele mele principii?

| kaligula a răspuns (pentru RockStar):

Adica in cazul in care ai niste principii nu le incalci si refuzi. daca nu ai acele principii accepti tot ce v-a impune el doar pentru a pastra relatia in care doar tu esti implicata happy

| RockStar explică (pentru kaligula):

- pai sincer posibil ar fi nasol sa ii interzic si dupa aceea sa ma minte pe fata ca nu s-a intamplat nimic mai bine ii zic sa faca ce doreste oh go on. daca ma " iubeste " atat demult cum imi zice ..sincer posibil nu va face nimic oh go on.