| Okia a întrebat:

ieri am fost la prietenul meu acasa, si am facut dragoste, eu ma grabeam foarte tare acasa, nu am mai stat sa se terminestraight face credeti ca s`a suparat pe mine?sad

Răspuns Câştigător
| Lary23 a răspuns:

laughing) ce tare! asadar, te ai terminat doar tu? bravo fato! asa te vreauwinking pentru ce sa se supere? lasa sa mai stea si ei la coada laughing acum serios vorbind, cum sa se supere? daca te iubeste, intelege! eu sunt sigura ca e okwinking

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Jur ca pe-asta n-am mai auzit-o niciodata.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Băi de supărat eu nu m-aş supăra (trebuie' să se chinuie rău să mă supere) dar m-aş simţi cam ca dracu'.
Atâta vreme cât nu se repetă des, nu e o mare problemă.
Totuşi, să ştii că-n unele cazuri, un bărbat lăsat "neterminat" poate avea mici dureri de testicole a doua zi.
Dar desigur că puţine vă gândiţi la asta. El poa' să stea să facă păr în palmă... doar voi să vă simţiţi bine, ce PeLicanul Mariei, nu?
Oricum, discută cu el şi data viitoare faceţi-o mai mult şi fără să fiţi vreunul din voi grăbiţi ca să iasă zâmbăreaţă toată lumeawinking.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Tu il cunosti cel mai bine. Daca te iubeste va intelege happy
Explica`i ca ve`ti continua altadata.Saruta`l cu foc si ii va trece cu siguranta oh go on

pa pa

| ELD a răspuns:

Vorbeste cu el si spune`i problemele, daca e iubitul tau cu adevarat ar trebui sa-ti dea atentie:*bafta!

| ynacuf a răspuns:

Pai sa speram ca nuhee hee...acum sincer puteai si tu sa mai ramai putin pentru ca nu cred ca era vorba de ore.sti baietii daca sunt tot asa incinsi (erectiebig grin) si nu ejaculeaza au niste dureri din cate stiu eu (fata )

| pensionar a răspuns:

Daca nu indraznesti sa-l intrebi chiar pe el, ai ocazia sa urmaresti cum se comporta in asemenea situatii; ia aminte, ca daca nu i-a placut, sa nu se mai repete.

| anonim_9938 a răspuns:

Daca stiai ca te grabesti dc ai mai inceput? eu zic ca nu ia picat bine... acum revanseaza'tetongue

| iverson a răspuns:

Mie mi se pare ca ati facut sex, n`o sa moara dar nici nu i-a picat bine. sa-ti faci mai mult timp liber, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-ai continuat virtual?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu stim exact daca s-a suparat eu cred ca da