| CrissMiru a întrebat:

Am o roblema
Azi inainte sa plec de la scoala cea mai buna prietena vorbea cu un baiat cu care a fost mai demult impreuna.Eu stiu ca inca se plac dar ei(mai ales EA) nu vor sa recunoasca.
Ideea e ca i-am zis la ureche colegei mele de banca propozitia:Iubire interzisa.Si prietene mea nici macar nu m-a auzit dar si-a dat ghiozdanul peste capul meu.-PRIMUL LUCRU
AL 2 LEA LUCRU-am plecat suparata pana afara si am asteptat-o(mereu mergem impreuna+mi-am uitat fesul si credeam ca mi-l aduce)
Cand a venit a a zis:Ti-ai uitat caciula in clasa si eu am zis:Vai, mersi ca eu nu am observat! si am plecat si am impins-o putin.
E bine cum am facut? Sa raman suparata pe ea sau nu?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| YaoiPerfection a răspuns:

Nu cred ca ar trebuie sa fii suparata pe ea...ca doar nu-ti mai place de acel baiat. Oricum, ideea e ca nu ar trebuie sa te superi, caci nu ti-a facut nici un rau. E vina ta ca ti-ai uitat caciula in clasa, si puteai sa fugi pana sus sa ti-l recuperezi. Si eu am 2 prietene la fel, care se ciondanesc mereu, se cearta rau si a2a zi, se impaca.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia, ce treba ai tu cu aia, ei se impaca ei se cearta, daca vrei sa nu mai ai prieteni continua asa, baga-ti nasul unde nu-ti fierbe oala si-ai sa vezi ce ti se intampla

| CrissMiru explică:

VecinulDeLa2 eu m-am suparat ca a reactionat dandu-mi cu ghiozdanul in cap. Avem o colega care rade mereu de ei doi. Oricum multumesc opentru sfat Isabellacullen

| YaoiPerfection a răspuns (pentru CrissMiru):

Cu placere! Ma bucur ca ti-am fost de ajutor!