| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Ieri am fost la ziua unei fete impreuna cu prietenele mele. Si a fost invitat si el love struck cel pe care il plac f mult. Ma rog se uita mai mereu la minehee hee. Am dansat a fost super. Dar s`au intamplat cateva faze care m`au facut sa plang.crying. Era o melodie mai lenta si eu cu el love struck am dansam impreuna tinandu`ne in brate. Si una din prietenele mele a venit deodata si la luat de langa mine sa danseze ea cu el. Si tot asa. Toate erau pe el.si au inceput cu saruturile, inchisi in baielaughing dai mozol la greu laughing toate cu el. SI eu cu o pritena dansam amandoua pe o melodie mai lenta.si el dansa cu alta si a observat ca eu plangeam.si se uita la mine intr-un mod ciudat. Chestia e ca si el vroia sa imi faca in ciuda cand era cu ele. Am si avut discutii intre noi "prietenele", dar nu au inteles ca pe mine chiar ma doare sa vad asta. Chiar nu stiu ce sa mai fac straight face sunt foarte confuza. straight face. Am primit din partea a doua prietene jigniri la adresa mea, care ma deranjau. Tin sa mentionez ca am fost 4. Iar pentru baiatul ala.nu mai merita osteneala, am sa-l las in pace, nici atentie nu o sa ii mai dau sad.

Răspuns Câştigător
| scumpikkk a răspuns:

Poi cred ca baiatului acela ii plac aventurile scurte, ar fi bine sa-l lasi in pace, nu e de tine, si cat despre "prietenele" tale, mai gandeste-te o data, iti sunt prietene adevarate? In ziua de astazi sa nu te increzi nici macar in camasa de pe tine, ai facut rau ca ai plans si el te-a vazut, el sigur s-a simtit bine, dar tu te-ai injosit in fata lui, mai bine lasa-l pe el si pe prietenele tale in pace, gasesti alte fete cu care sa iesi, sa te distrezi sa uiti, bafta

5 răspunsuri:
| marcelan25 a răspuns:

Iti spun ca nu te merita. Daca il interesa-i cu adevarat, el era cu tine, nu in baie cu altele. Nu mai plange, cauta-ti altul. Sunt asa multi baieti de treaba. Succes!

| cucu a răspuns:

Wow nu pot sa cred ...sincer esti printre putinele fete care si-au dat seama ca un astfel de baiat nu merita atentzie. pai acelasi lucru poti face si cu prietenele tale. sau mai bine spus "asa zisele prietene" ca nu`ti sunt prietene deloc sa stiii nu merita sa `ti batzi capu cu ele

| myrazvy a răspuns:

Foarte bine faci, nu-i mai da atentie, nu te iubeste daca a inceput sa se sarute prin baie cu altele. Baietii sunt dewstui

| ☼loli☼ a răspuns:

Mie mi se pare ca tipul ala te place. A dansat cu tine, ii parea rau ca plangi (cred) si da niste semne. Da daca se saruta cu toate alea prin baie si nu stie sa se impuna cand una te ia de langa el intr-adevar mai bine lasa'l in pace ca e genul de tip care ar fi infidel. Mai sunt baietiwinking

| tomtom_7971 a răspuns:

Norocos baiatu, cat despre tine, cauta unu care sa te aprecieze nu "bred piti" care iti fac rau, pari alt gen de fata!