| Roxana223 a întrebat:

Bună!
Ieri eram în ziua fertilității și am făcut petting impreuna cu iubitul meu. Ne-am frecat organele genitale, dar nu l-am lăsat sa între, un fel de sex fără penetrare pentru ca sunt virgina.
Totodată este și a 16 a zi de anticonceptionale,recomandate de către medic pentru reglarea ciclului menstrual, dar ieri am luat și molekin imuno, pentru imunitate și cred ca i-a scăzut procentul de protejare. Exista riscul unei sarcini? Menționez ca iubitul meu nu a ejaculat, a fost doar lichid preejaculator.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

| Emilian65 a răspuns:

De la peting nu se poate sa ramai gravida.

| helpforyou a răspuns:

Daca nu a intrat in vaginul tau nu exista sanse de sarcina.
Chiar daca ar fi ejaculat in exterior, nu ar fi putut patrunde in vagin decat cu ajutorul vostru. Iar fara faimoasa intalnire dintre spermatozoid si ovulul tau, sarcina nu se poate produce.

Succes si Felicitari!

| Parolat68 a răspuns:

Da esti insarcinata cu tripleti