| marianasexi a întrebat:

ieri seara am facut sex cu un baiat si s-a rupt durexu am sanse sa raman gravida?:-s

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ca la un contact sexual neprotejat, mai mici sau mai mari, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

Abh
| Abh a răspuns:

Depinde in a cata zi a ciclului menstrual erai. Daca erai in perioada fertila ai sanse mari sa ramai insarcinata.

| llllllllllll a răspuns:

Da, sunt sanse sa fi ramas gravida, mai ales ca prezervativul s-a rupt.
Sanse sunt mereu : la contactul protejat mai mici, iar la contactul neprotejat mai mari, dar exista sanse tot timpul. mici sau mari, dar exista.
Totusi, ca sa te convingi fa-ti un test de sarcina la 14 zile de la contactul sexual, folosind prima urina de dimineata.
Bafta!

| biutzacool12 a răspuns:

Depinde

| Diana_3831 a răspuns:

Da normal.Adica depinde.Mai bine fa-ti un test de sarcina. Mult noroc! A...si ar fi bine sa iei niste anticonceptionale de acum inainte...insa cred ca ajuta si acum.

| roxy_3221 a răspuns:

Depinde.