| katrin a întrebat:

imi e cam jena, dar pot ramane gravida dupa sex oral?

dupa parerea mea poti sa ramai insarcinata numai daca penisul intra in vagin.nu? va rog mult de tot ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nu! Dar un parinte nu ai (o mama am vrut sa spun)caruia sa-i ceri sfaturi? Nu de alta dar mai sint pe aici si copii sub 10-12 ani, sau si tu esti in aceasta categorie?

| thegreenalien a răspuns:

In primul rand nu ai de ce sa te jeneziwinking. Kt despre mica ta problema. e ok poti sta linistita. Atata timp cat nu exista contact direct cu vaginul este ok

| mihaelutzamy a răspuns:

Da eu nu prea stiu ce inseamna sex oral din pacate si nici nu prea pot sa te ajut. Cred ca penisul trebuie sa intre in vagin pentru a ramane gravida, cum altfel? nu te ingrijora

| ShineMe a răspuns:

Deci cum poti ramane insarcinata prin sex oral? Crezi ca daca s-ar ramane insarcinat de la asa ceva ar fi si posibil sa fie baieti gay. A mao fost o intrebare "se poate ramane insarcinata prin sexul anal sau oral?"

Sigur nu ai nici o sansa sa ramai insarcinata din asa ceva.Se ramane insarcinata dupa un contact sexual cu penetrare si cu ejaculare in interiorul tau nu prin anus sau prin sexul oral.

Răspuns utilizator avertizat
| bwmer123_9688 a răspuns:

Daca s-a dat drumul in tine atunci ia anticonceptionale.